AMD Software renk ayarları görünmüyor

Kısmen sorunu çözdüm. Sistem geri yükleme yaparak renk sorununu hallettim. Ancak uygulamada hala renk ayarı yapamıyorum. Ayarlar geri geldiği için kurcalamayacağım. Eğer ki tekrar bozulursa eski sürümleri yükleyerek denemeler yaparım şimdilik halloldu.

Hocam nasıl cozdunuz acaba bende DDU ile sildikten sonra renk ayarı gitti ve demo modu cızgısısı mıkıyor hep düzeltemedim yardımcı olursan sevinirim.

Hocam nasıl cozdunuz acaba bende DDU ile sildikten sonra renk ayarı gitti ve demo modu cızgısısı mıkıyor hep düzeltemedim yardımcı olursan sevinirim.

Sistemi geri yüklemesi yaparak çözdüm eski bir tarihe geri döndüm ve renk ayarım geri geldi hiçbir şey ellemedim başka güncellemeleri yapıyorum ve kullanmaya devam ediyorum. Bir sorunla karşılaşmadım.

Sistemi geri yüklemesi yaparak çözdüm eski bir tarihe geri döndüm ve renk ayarım geri geldi hiçbir şey ellemedim başka güncellemeleri yapıyorum ve kullanmaya devam ediyorum. Bir sorunla karşılaşmadım.

Nasıl yani Windows'umu ondan bahsediyosanız bende sıfırladım kökten amam olmadı.

Nasıl yani Windows'umu ondan bahsediyosanız bende sıfırladım kökten amam olmadı.

Bende işe yaradı geri yükleme programından 2 saat öncesine yükleme yaptım. Bütün değiştirdiğim ayarlar 2 saat öncesine döndü bende ben herhangi bir sıfırlama yapmadım. Muhtemelen sizin sıfırlama yapmanızdan dolayı olmadı eğer hala imkanınız var ise bir bakın derim belki işe yarabilir. Sıfırlama her şeyi siliyor diye biliyorum ama yine bakın belki renk ayarlarınızız düzgün olduğu bir tarih mevcuttur. Ve o tarihe geri yükleme yapabilirsiniz. Silinmediyse tabii.

Geri
Yukarı