AMD Software yüklemezsek ne olur?

Spyhis

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Samsun
Ben dün AMD Software yükledim ardından mavi ekran ve bunun çözümünu sürücüyü silmekle buldum. Meğerse bilgisayarcı her şeyi kurmuş. Ama ben AMD Software görmediğim için yüklemiştim. Ama AMD Software olmadan da tüm oyunları akıcı şekilde kullanılabiliyorum. Ne yapayım sizce?

Ben olsam yine de kurardım. Belki de güncellemelerle bir işe yarar. Gördüğüm en saçma ve kötü uygulamalardandır kendisi. Nvidia Denetim Masası'na göre gerçekten çok eksik.
Sonra AMD neden Nvidia'yı geçemiyor. Geçemez tabi böyle giderse.

Ben dün AMD Software yükledim ardından mavi ekran ve bunun çözümünu sürücüyü silmekle buldum. Meğerse bilgisayarcı her şeyi kurmuş. Ama ben AMD Software görmediğim için yüklemiştim. Ama AMD Software olmadan da tüm oyunları akıcı şekilde kullanılabiliyorum. Ne yapayım sizce?

Bu format attıktan sonra oluyor genellikle. Radeon Software yüklenmemiş oluyor. Muhtemelen en son driver da yüklenmemiştir. Yükleyin zararı olmaz.

Ekran kartı ayarlarını ve software ayarlarını yapamazsın, sürücü normal çalışır. Bence FPS kaybı olmaz.

Ben olsam yine de kurardım. Belki de güncellemelerle bir işe yarar. Gördüğüm en saçma ve kötü uygulamalardandır kendisi. NVIDIA Denetim Masası'na göre gerçekten çok eksik.
Sonra AMD neden NVIDIA'yı geçemiyor. Geçemez tabii böyle giderse.

NVIDIA Denetim Masası'na göre eksiği yok fazlası var.

PRO versiyonunu deneyebilirsiniz, son sürümde ben de çökme aldım. Sürücü versiyonunu ve grafik kartınızı yazar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı