Çözüldü AMD stok fan kablosu çıkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EvaRex

Femtopat
Daha fazla  
İşlemci
Amd ryzen 5 3600
Arkadaşlar ne kadar uğraştıysam uğraşayım sağa sola yavaşça hızlıca sertçe her şekilde denedim çıkmıyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    182,9 KB · Görüntüleme: 105
Arkadaşlar ne kadar uğraştıysam uğraşayım sağa sola yavaşça hızlıca sertçe her şekilde denedim çıkmıyor.

Kablosundan tutarak çekmemeni söylemek dışında bir yararı maalesef olmaz kimsenin bu konuda. Penseyle tut yavaşça sağ sol oynata oynata çek. @EvaRex

Son düzenleme:
Kablosundan tutarak çekmemeni söylemek dışında bir yararı maalesef olmaz kimsenin bu konuda. Penseyle tut yavaşça sağ sol oynata oynata çek.

İyide böyle bir şeye gerek yok.

Orada siyah bir çıkıntı var anakartın aşağısına doğru. Onu içeri doğru bastıracak sonra kolayca çıkacak.

İyide böyle bir şeye gerek yok.

Orada siyah bir çıkıntı var anakartın aşağısına doğru. Onu içeri doğru bastıracak sonra kolayca çıkacak.
Sanırım fanın yönü doğru takılsın diye olan çıkıntı o tam anlayamadım halâ çıkıntının ne olduğunu.

1651253689167.png

Fanın destek ve yönü doğru olması için olan çıkıntılar onlar.
AMD fanların kabloları kolay sökülmüyor, bir kargaburun yardımıyla sökebilirsiniz.
Sökmeniz şartsa soğutucuyu çıkartıp ondan sonra sökebilirsiniz.
İşlemci fanının kablosunu tuttuğundan emin ol soketi de tutuyor olabilirsin fark etmeden.
Hafif sağ sol yaparak yukarıya doğru çekin. çıkmama ihtimali yoktur.

Fanın destek ve yönü doğru olması için olan çıkıntılar onlar.
AMD fanların kabloları kolay sökülmüyor, bir kargaburun yardımıyla sökebilirsiniz.
Sökmeniz şartsa soğutucuyu çıkartıp ondan sonra sökebilirsiniz.
İşlemci fanının kablosunu tuttuğundan emin ol soketi de tutuyor olabilirsin fark etmeden.
Hafif sağ sol yaparak yukarıya doğru çekin. Çıkmama ihtimali yoktur.

Karga burun olmadığından dolayı elle çıkarmaya çalışıyorum ve soğutucuyu çıkardım zaten sadece kablo çıkmıyor 4 saattir çekiyorum hafif sağ sol oynatıyorum çıkmıyor.
Karga burun olmadığından dolayı elle çıkarmaya çalışıyorum ve soğutucuyu çıkardım zaten sadece kablo çıkmıyor 4 saattir çekiyorum hafif sağ sol oynatıyorum çıkmıyor. ve zaten aoketi tutma kabloyu tut demişsin herkes de kablodan sakın tutma koparırsın soketten tut diyor soketten çekiyorum gelmiyor

Geri
Yukarı