Çözüldü AMD sürücü kurulumunda 1603 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tekila Harun

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
5500XT kartım var ve AMD Software'de yeni sürümü kur dediğim zaman "hata 1603" adlı bir hata veriyor. Hatayı aldıktan sonra AMD software beni atıyor ve tekrar girmeme izin vermiyor sanırım bilgisayarımdan siliniyor.

Çözüm
@Tekila Harun Program Ekle/Kaldır kısmına gel bu ikisini bul, üzerine tıklayıp değiştir deyip açılan pencerelerden de onar kısmına tıklayıp tekrar dene. Bunlar yoksa eğer indirip yükle.

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png
CMD'yi yönetici olarak aç ve SFC /scannow yaz ardından enter tuşuna bas neden SFC /scannow sistemeki bozuk dosyaları onarcak. İşlem bittikten sonra DDU ile AMD'yi kaldır ve AMD'nin resmi sitesinden senin sürümünü indir tekrar yükle.

Not: Ayarlara gir ve Windows Update'yi aç ve güncelleme var ise bilgisayarını güncelle.

CMD'yi yönetici olarak aç ve SFC /scannow yaz ardından enter tuşuna bas neden SFC /scannow sistemeki bozuk dosyaları onarcak. İşlem bittikten sonra DDU ile AMD'yi kaldır ve AMD'nin resmi sitesinden senin sürümünü indir tekrar yükle.

Not: Ayarlara gir ve Windows Update'yi aç ve güncelleme var ise bilgisayarını güncelle.
Bilgisayarı dün güncelledim, dün sfc /scannow'u da yaptım. DDU nedir? bende AMD cleanup ultity var onu kullansam olur mu? Cleanup ultity'i dün kullanacaktım ama ses sürücülerinin falan da kaldıralacağını söylüyor.

Ekran Görüntüsü (30).png

Bilgisayarı dün güncelledim, dün SFC /scannow'u da yaptım. DDU nedir? Bende AMD cleanup ultity var onu kullansam olur mu? Cleanup Ultity'i dün kullanacaktım ama ses sürücülerinin falan da kaldıralacağını söylüyor.

DDU sürücü silme yazılımıdır hocam ekran kartı ve ses sürücülerinin kaldırılmasına işe yarıyor. Yani sen bilirsin istediğin yazılımı kullanabilirsin ama güvenilir olup olmadığını araştır bence.

Evet. Onları onardıktan sonra Radeon Software'ı çalıştırıp denersin.
Radeon software kendisini başlatmıyor, buradan tekrar kurmam gerekiyor:
1625224957647.png

Evet. Onları onardıktan sonra Radeon Software'ı çalıştırıp denersin.
Hocam AMD cleanup ultity kullanıp sürücüleri tekrar yüklemek istiyorum ama nasıl yapacagımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz? Yani cleanup kullandıktan sonra neler yapmam gerekiyor?

Radeon software kendisini başlatmıyor, buradan tekrar kurmam gerekiyor:
Eki Görüntüle 1093518

Hocam AMD cleanup ultity kullanıp sürücüleri tekrar yüklemek istiyorum ama nasıl yapacagımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz? Yani cleanup kullandıktan sonra neler yapmam gerekiyor?

İndir çalıştır, sistemi yeniden başlatıp eski sürücüyü otomatik silecek. Sonra tekrar başlatacak sen de indirdiğin sürücüyü kuracaksın çok basit.

Geri
Yukarı