Çözüm AMD Sürücü Zaman Aşımı Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ekran kartıyla alakalı, AMD'nin hangi kartı ve PSU'nuz kaç watt? bu konuda gösterilen yöntemleri denediniz mi?
R9 380 ekran kartı hocam. Psu Watt'ı nasıl öğrenilir bilmiyorum.. bu konuda gösterilen yöntemleri (3 başlık altında) denedim ve çözüm bulamdım maalesef..

R9 380 ekran kartı hocam. Psu Watt'ı nasıl öğrenilir bilmiyorum.. bu konuda gösterilen yöntemleri (3 başlık altında) denedim ve çözüm bulamdım maalesef..
R9 380 iyi güç tüketir 200W kadar, PSU Watt'ını da ancak kasanın içine bakarak öğrenebilirsiniz, 500Watt civarı olması gerek en az. Çünkü her ne kadar en fazla 300-350 W kullanıyor gibi gözükse de önemli olan 12V olan ve genelde PSU'lar 12V kanalından üstünde yazdığından daha az güç verirler.

Güzel bir konu olmuş. Ancak şunu da eklemek isterim, 1 sürücü deneyip suçu hemen ekran kartına atmak çözüm değil. WHQL sürümünü söylemişsiniz, ondan sonra 20.11.2 sürümü veya Windows sürücüsü de denenebilir.

Sistemim 4300GE APU, PSU'um 500 Watt üste yazanları yapamadım çünkü öyle ayarlara sahip değilim. DDU ile güvenli Mod'da temizlik yapıp önerilen driveri kurdum fakat bilgisayarı her açtığımda 1 kez fix bu hatayı alıyorum daha almıyorum. Şüphem şu PSU'dan sürekli cızırtı sesi geliyor bilgili birisi bana bu konuda bir fikir verebilir mi?

500 watt olmasından çok hangi marka olduğu önemli, Hadron, Frisby gibi markalarda 500Watt 250 falan oluyor genelde. APU sisteme yetmesi gerek o kadar gücün.

Yeni konular

Geri
Yukarı