AMD sürücüsü çöküyor

uzayalkan

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun oynarken sürekli bu hatayı vermeye başladı nasıl düzeltebilirim? Daha önce WattMan hatası alırken DDU ile tamamen silip temiz bir driver kurmuştum fakat şimdi yine aynı şey olduysa cidden sıkıldım bu durumdan. 2 gün önce bir güncelleme geldi ondan sonra olmaya başladı daha önce yoktu bu sorun.

Hata bu;

Dosya Ekleri

• qwfqf.png
    qwfqf.png
    47,9 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce yine aynı hatayı aldım, GPU hızı zaten düşük 300 bende güç limitini +5 yaptım. Bu arada Hız Aşırtma GPU seçeneği oyunlarda daha fazla performans almamı sağlar mı ?
Hocam daha fazla performans artışı sağlar ama hata alma riskinizi de arttırır. Güç seçeneklerinden hızlı başlatma ve hazırda beklemeyi kapatın. Ayrıca tarayıcılarınızdan da donanım hızlandırmayı devre dışı bırakıp deneyin. Ayrıca ekran kartınız nedir?

Hocam daha fazla performans artışı sağlar ama hata alma riskinizi de arttırır. Güç seçeneklerinden hızlı başlatma ve hazırda beklemeyi kapatın. Ayrıca tarayıcılarınızdan da donanım hızlandırmayı devre dışı bırakıp deneyin. Ayrıca ekran kartınız nedir?
Hocam daha önceki sürümlerden birinde de Wattman olayı olmuştu bende DDU ile silip düzeltince bir süre bu hatayı almadım, güncelleme geldi güncelledim ve böyle olmaya başladı. Güncellemeden önceki sürümü bulmaya çalışıyorum şimdi bu sürümde ne yaparsam yapayım olmadı. Ekran kartım Asus Rog RX580 Top oc 8gb

Hocam daha önceki sürümlerden birinde de Wattman olayı olmuştu bende DDU ile silip düzeltince bir süre bu hatayı almadım, güncelleme geldi güncelledim ve böyle olmaya başladı. Güncellemeden önceki sürümü bulmaya çalışıyorum şimdi bu sürümde ne yaparsam yapayım olmadı. Ekran kartım Asus Rog RX580 Top oc 8gb
Hmm. Benimki gibi sorunlu kartlardan. DDU ile değil de AMD'nin yazılımı ile silip siteden en son sürümü galiba 23.4.1 indirerek deneyin bir de.

AMD'nin yazılımı : https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601

Geri
Yukarı