AMD sürücüsü sürekli bozuluyor

Captan_

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sorum başlıkta belirttiğim üzere. AMD ekran kartı sürücüm 3-4 günde bir bozuluyor.

1646509198838.png

Normalde burada kullandığım sürümü ve güncelleme denetlemesinin göstermesi gerekiyor ve kısayol tuşları sekmesinde de ekran görüntüsü kısayol tuşu çıkması gerekiyor ama ekran görüntüsünü alamıyorum.

1646509322957.png

Bu kısım daha dolu olması gerekiyordu.
DDU ile kaldırıp tekrar kurunca düzeliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende kaç gündür aynı sorunu yaşıyordum otomatik sürücü yüklemeyi devre dışı bıraktıktan sonra düzeldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende kaç gündür aynı sorunu yaşıyordum otomatik sürücü yüklemeyi devre dışı bıraktıktan sonra düzeldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler. Deneyeceğim.
Yine bozuldu.

Son düzenleme:
En son beta sürücüyü denediniz mi?

İlk öncelikle DDU programını indirip çalıştırın ve karşınıza gelen "Seçenekler" penceresinden belirttiğim yere tik koyun.

tempsnip.png

Daha sonra aşağıdaki rehberden sürücüyü kaldırın. Bu işlemi yaptıktan sonra Windows Update'in bir daha sürücü indirmemesi lazım.

En son beta sürücüyü denediniz mi?
Yok denemedim.
İlk öncelikle DDU programını indirip çalıştırın ve karşınıza gelen "Seçenekler" penceresinden belirttiğim yere tik koyun.

Eki Görüntüle 1329500

Daha sonra aşağıdaki rehberden sürücüyü kaldırın. Bu işlemi yaptıktan sonra Windows Update'in bir daha sürücü indirmemesi lazım.
Deneyeceğim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı