AMD Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti ve Bu Durumdan Kurtuldu

PCKurdu1903

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Adana
Merhabalar,

Arkadaşlar az önce anlık olarak yaklaşık 5 saniye ekran tamamen siyah oldu daha sonrada sağ alt kısımda "AMD sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" şeklinde bir uyarı mesajı çıktı. İlk kez böyle bir hata ile karşılaşıyorum, sizce bir daha tekrarlar mı?, bir şey yapmalı mıyım?

Şimdiden teşekkürler.

Bu tür hatalar genelde yüksek ısı nedeniyle meydana gelir.
Siz o hatayı alırken PC yük altında mıydı? Yani oyun vs açık mıydı?

Bu tür hatalar genelde yüksek ısı nedeniyle meydana gelir.
Siz o hatayı alırken PC yük altında mıydı? Yani oyun vs açık mıydı?

Yok hocam internette geziniyordum sadece, yük altında değildi. Ayrıca zaten benim bilgisayarın ısınma sorunu yok, yani yük altındayken bile çok fazla ısınma olmuyor.

Yok hocam internette geziniyordum sadece, yük altında değildi. Ayrıca zaten benim bilgisayarın ısınma sorunu yok, yani yük altındayken bile çok fazla ısınma olmuyor.
Isılar normalken aynı hatayı tekrar tekrar alırsanız, büyük olasılık kartınızda sıkıntı var! İsterseniz Ekran kartınızı söküp pinlerini bilindik bir silgi ile silin. Ayrıca Driver'in güncel olmasına dikkat edin.

Isılar normalken aynı hatayı tekrar tekrar alırsanız, büyük olasılık kartınızda sıkıntı var! İsterseniz Ekran kartınızı söküp pinlerini bilindik bir silgi ile silin. Ayrıca Driver'in güncel olmasına dikkat edin.

Bakalım bir daha aynı hatayı alırsam dediklerinizi yapacağım, teşekkür ederim.

Bu arada hocam ben AMD Catalyst Control Center programının 14.4 sürümünü kullanıyorum da 14.7 beta sürümü yayınlanmış, sizce güncellemeli miyim? Ekran kartım Asus R9 270X Desktop

Bakalım bir daha aynı hatayı alırsam dediklerinizi yapacağım, teşekkür ederim.

Bu arada hocam ben AMD Catalyst Control Center programının 14.4 sürümünü kullanıyorum da 14.7 beta sürümü yayınlanmış, sizce güncellemeli miyim? Ekran kartım Asus R9 270X Desktop
Açıkçası ben Beta sürümlerini'in hep deneme amaçlı olduğunu algılayıp yüklemezdim. Ancak buradaki (Technopat'taki) Adminler Bata sürücülerinin de yüklenmesini öneriyorlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı