AMD sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu hatası?

Scar

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Uzun zamandır özellikle Dota 2 oyununda bu hatayı alıyorum. Oyunun içindeyken bu hatayı vermiyor fakat maç ararken vs. siyah ekran veriyor, sonra da sağ altta bu yazı çıkıyor. Oyunu kapatıp yeniden girmek zorunda kalıyorum. Ekran kartım Gigabyte HD 5570. İşletim sistemi windows 7 32 bit. Bu sorunun çözümünü bilen varsa çok makbule geçer, artık oyunu kapatıp açmaktan kafayı yiyeceğim.

Ben de o hatayı alıyordum bilgisayarımı ilk aldığım zamanlarda. Ama bir şekilde geçti. Sürücüsünün en güncelini indirmeni tavsiye ederim. Ya da driver booster indirip bilgisayarındaki tüm sürücülerin en güncelini bulsun.

Ekran kartı ısınıp kapanıyor olabilir, O.c varmı ekran kartınızda?

Hayır o.c yok, ısınma ihtimalini de sanmıyorum çünkü bilgisayarı açalı 10-15 dk olmadan dotaya giriyorum yine de atıyor maç ararken. Driver silme veya güncelleme işlemini daha da detaylı açarsanız sevinirim. AMD'nin sitesinden mi güncelleyeceğim?

O siteden 1-2 ay önce güncelleme yapmıştım, Driver Booster programını da indirip baktım şimdi ekran kartı son güncellemesinde gözüküyor. Sorun başka bir yerde olmalı.

Program kapanıp açıldı, yeni bir ekran kartı güncellemesi buldu, güncelliyorum sonucu yazarım arkadaşlar.

Benimde aklıma ekran kartının ısındığından dolayı bir problem olduğu geliyor büyük bir ihtimal ekran kartı çok ısınıyor bir bilgisayarcıya götürüp baktırmayı deneyebilirsiniz birde vatan bilgisayar gibi yerlerde soğutma sistemleri var onlardan alıp kasanıza takabilirsiniz veya ekran kartında herhangi bir arıza olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı