AMD sürücüsünü kurunca bilgisayar çok geç açılıyor

Vega Graphics 7 Apu ekran kartım ile sizin yaşadığınız sorunu yaşamıştım.
1603700860572.png

Bu sürücüye geçip deneyebilir misiniz?

Kanka o nasıl laptop.
Benim PC 1dakikada açılıyor.

256 GB M.2 NVMe SSD.
Vega Graphics 7 APU ekran kartım ile sizin yaşadığınız sorunu yaşamıştım. Eki Görüntüle 715027
Bu sürücüye geçip deneyebilir misiniz?

Önerin için teşekkür ederim ama geçemem (geçmeyi bilmiyorum)

1603701043983.png

256 GB M.2 NVMe SSD.

Önerin için teşekkür ederim ama geçemem (geçmeyi bilmiyorum)

Eki Görüntüle 715031
Geçme işlemini şöyle yapabilirsin. DDU ile ekran kartı sürücülerini sil. Dediğim versiyonu kurduğun gibi bir sorun yaşamazsın.
İndirme linki: https://drivers.amd.com/drivers/beta/win10-radeon-software-adrenalin-2020-edition-20.7.2-july14.exe

Şu an var olan sürücüyü DDU ile silin. Sonra sitesindeki en güncel sürücüyü indirin.

Kesin sürücüyle alakalı bir şey mi? Yoksa SSD ile alakalı mı?

Sürücüyü nereden indirebilirim?

Ryzen 5 3500 işlemcim var bu işlemci APU ekran kartı ise Vega 8 (dizüstü bilgisayar olduğu için)sürücü indirirken Vega 8 yazmıyor o yüzden Ryzen 5 3500U sürücüsünü indiriyorum.

Buradan indirin. Windows10 64 Bit Edition'a tıklayın. Sonra altında Adrenalin 2020 Edition 20.9.2 Optional olan sürümü indirin.

Tabii ki en başta DDU ile var olan sürücüyü silin.

Eğer hâlâ devam ediyorsa demekki başka bir şey kaynaklı.

Sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Son düzenleme:
CrystalDiskMark'ı indirip. SSD sonuçlarını atar mısın?

Sorunumu kendi başıma çözdüm hızlı başlat kapalıydı tiki aktifleştirdim 15 saniye gibi açıldı ama hızlı başlat kapalı olduğu zaman ve sürücü olmadığı halde 12-15 saniyede açılıyordu çok tuhaf ama yardımın için teşekkür ederim uğraşın içiniz sorunumu çözseydiniz en iyi cevap verecektim.
1603742874590.png

Geri
Yukarı