AMD Tabanlı Sisteme Mac OS Kurmak

Herkese katkılarından dolayı teşekkürler bu akşam icraata başlıyorum. :)

Arkadaşlar boot edemiyorum iso kalıbını yazdım fakat biosta sadece EHCI Hand off ayarı var diğer kısımları bulamadım anakart asus m5a97 r2.0

Tam bir bir bilgim yok ama şöyle bir makale buldum kuruluyormuş galiba ama.
Niresh ile AMD PC'lere OS X Mavericks Kurulumu - Technopat
Dostum bende AMD sistem kullanıyorum, AMD'lere sorunsuzca Osx kurmak mümkündür, Osx'te en önemli sorun işlemci değildir, Ekran kartı'dır, Ekran kartınızı araştırın, Osx'te çalışıyorsa sorun yoktur. Örneğin benim Bilgisayarda, tüm donanımları tanıtabiliyorum, fakat Nvidia eski model ekran kartımı tanıtamadım. Sizin ekran kartınızın tanıyacaktır. Osx kurarken, İşlemci vesaire sorunları dert etmeyin, önce bir kurun, kurduktan sonra öğrenmek isterseniz öğreneceksiniz osx'i zaten. karşılaştığınız sorunları araştırarak Osx'i öğrenecek, sorunları çözeceksiniz.

http://www.hackintosh.zone/downloads/download/810-nireshs-yosemite-with-amd-intel/ Adresinden indirmek için oraya üye olmalısınız.
Mesajımı güncelledim. Yeni link, biraz sonra DMG torrentide gelicek.
Beyler yardımlarınız için sağ olun ama ben pes ediyorum çok sıkıntılı bir iş çok fazla zaman istiyor inanın dinlenecek vaktim kalmıyor. Ben Windows 10'u indirip kullanayım, zaten MAC OS X için yapılmış bir donanım var biz uymayanı uydurmaya çalışıyoruz zaten intel de olsa amd de olsa fark etmiyor çoğu kullanıcı stabilite sorunu yaşıyormuş biz yine pencerelere cevap ;) Herkese yardımlarından dolayı çok çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin vaktinizi aldım.

Sistemim;
İşlemci : AMD Fx-8320 3.5GHz
Ana kart : Gigabyte GA-970A-D3 970/SB950/rev.1.1
Ekran Kartı : Asus Strix GTX 750Ti OC Edition 2 GB GDDR5
Ram : (2x4) 8 GB Kingston Hyperx DDR3 1600 MHz CL9
Harddisk :Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm
Güç Kaynağı : Thermaltake 500Watt

Şuan sabit diskimde Windows 10 Windows 8.1 ve Ubuntu 14.04 Linux kurulu. Mac OS X kurmak istiyorum. Sistemim uyumlu mu?

@Recep Baltaş 'tan da cevap bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı