AMD vs Intel vs NVIDIA

Adını hatırlayamadım ama bir YouTube'da bir kanal söylemişti videonun linkini atayım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Daha çıkmamış galiba hocam. Daha intel 11.nesil bile çıkmadı. 11.Nesil kullanılmış.

NVIDIA diyorum ekran kartında. Ama neye göre? Hangi modele göre? Mesela GT, MX gibi serilerden kaçının. :)

Benim aradığım ekran kartı çok ısınmasın oyunlarda performans düşmesin v.s
Isınma konusunda marka önemli. Onun dışında 4K RDD2 oynayacaksanız 3080 tavsiye ediyorum. 1080P Valorant oynayacaksanız 1660 ya da 1650 super yeterli olacaktır. Gördüğünüz gibi çok geniş bir yelpaze. Sizin verdiğiniz ayrıntılarla böyle bir sonuç çıkıyor.

Isınma konusunda marka önemli. Onun dışında 4K rdd2 oynayacaksanız 3080 tavsiye ediyorum. 1080P Valorant oynayacaksanız 1660 ya da 1650 Super yeterli olacaktır. Gördüğünüz gibi çok geniş bir yelpaze. Sizin verdiğiniz ayrıntılarla böyle bir sonuç çıkıyor.

Arkadaşın demek istediği ben istediğim oyunu oynayabileyim ister grafikleri ile PC'nin anasını ağlatan oyunlar oynayayım ister GTA San Andreas oynayayım FPS yüksek olsun çözünürlülük yüksek olsun diyor arkadaş.

İntel vs Nvidia vs AMD mi?

Patates kızarması vs AOC vs Recep İvedik 5 gibi olmuş. Bunları karşılaştıramayız.

Arkadaşın demek istediği ben istediğim oyunu oynayabileyim ister grafikleri ile PC'nin anasını ağlatan oyunlar oynayayım ister GTA San Andreas oynayayım FPS yüksek olsun çözünürlülük yüksek olsun diyor arkadaş.
Bütçe belirtmemiş , oynayacağı oyunları ve çözünürlükleri belirtmemiş. Dediğiniz anlamamız için bu ayrıntıları belirtmeli. Biz telepati kahin değiliz.

Yeni konular

Geri
Yukarı