AMD WattMan hatası yaşayan ve çözenler var mı?

istanbullu

Centipat
Daha fazla  
Bu günler gözüme bir olay çarptı: WattMan hatası. Bu bütün AMD ekran kartlarında oluyor mu yoksa belli kartlarda mı oluyor? Bu olayı hiç çözen oldu mu? Benim daha başına gelmedi ben de Sapphire RX 5700 XT Pulse kullanıyorum, gayet memnunum ama sağ solda WattMan hatası alan çok, sadece olayı merak ettim 🤔🤔🤔

Uzun bir süre ben de Sapphire RX 5700 XT Pulse kullandım, sonrasında Nitro+ ile değiştirdim. Wattman hatası almadım iki kartta da. Daha eski kartlarda yaşayanlar görüyoruz. Yeni kartlarla Wattman hatası alan duymadım şu ana kadar.
oc hiç kullandın mı bu arada pulse nitro arasında çok fark var mı

Diğer oyunlar da nasıl düşme var mı
Hayır ara ara oyun seçiyor gibi hissediyordum ama bazı oyunlarda yaşadım bir kaç kez.Driver güncellemelerinden sonra o oyunlarda da problem kalkmıştı.Orijin pass a yeni düştü bu oyun ordan indirdim belki henüz bu oyuna entegrasyon sağlanamamıştır. Zaten sarı ünlem işareti veriyor tam uyumlu çalışmamaktadır diye.Diğer oyunların tamamı yeşil tikli uygun durumunda.
Hayır ara ara oyun seçiyor gibi hissediyordum ama bazı oyunlarda yaşadım bir kaç kez.Driver güncellemelerinden sonra o oyunlarda da problem kalkmıştı.Orijin pass a yeni düştü bu oyun ordan indirdim belki henüz bu oyuna entegrasyon sağlanamamıştır. Zaten sarı ünlem işareti veriyor tam uyumlu çalışmamaktadır diye.Diğer oyunların tamamı yeşil tikli uygun durumunda.
Arkadaşlar SWBF2 oyunu için bu hatayı alıyordum burda yazılanları uyguladım düzeldi bilginize.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı