AMD Wraith Prism alınır mı?

dostum farklı bir forumdada konu açtım se 224xt öneriyorlar çok kararsızım kafam allak bullak oldu
Görünüşü hakkında şüpheniz varsa böyle gözüküyor. Reeven Hans çok bilinmeyen bir ürün, bu yüzden herkes 224XT öneriyor. Beğenmezseniz iade edebilirsiniz. Son karar size kalmış.

Dosya Ekleri

• 16199106478221600124738888843442.jpg
    16199106478221600124738888843442.jpg
    109,6 KB · Görüntüleme: 44
Eki Görüntüle 1002613

Sahtelerinde herhalde 6 bakır boru varmış. Wraith Prism bile fason oldu ya :D
Bunun da sahtesini çıkarmışlar. Wraith Prism'ime bunu nasıl yaptınız vicdan yoksunları. Ah be üzümlü kekim.
Size önerim eğer overclock yapmayacaksanız alabilirsiniz. Güzel bir soğutucudur.
Ancak o paraya alınmaz gibi duruyor.

Bunun da sahtesini çıkarmışlar. Wraith Prism'ime bunu nasıl yaptınız vicdan yoksunları. Ah be üzümlü kekim.
Size önerim eğer overclock yapmayacaksanız alabilirsiniz. Güzel bir soğutucudur.
Ancak o paraya alınmaz gibi duruyor.

Dostum o konu geçeli çok oldu ya 😄
Ben çok aradım fakat bulamadım ne yazık ki.

Peki böyle satılan RGB fanların yanında clipsler geliyor mu bir bilgin var mı?

Wraith prism hiç memnun değilim çok sesli çalışıyor. Soğutması normal. Rgbsi hoş ama rgb yerine sessiz olmasını tercih ederdim .

Wraith prism hiç memnun değilim çok sesli çalışıyor. Soğutması normal. Rgbsi hoş ama rgb yerine sessiz olmasını tercih ederdim .
Almayı düşündüm bende stelth var gerçekten sesli prism de sesli diyorlar. Kule tipi alsam diyorum ama oda çok kaba durmuyor mu ben biraz görselliğe de önem veriyorum. Bilemedim ne yapmalıyım. @musstafa00 hocam siz neye karar verdiniz.

Almayı düşündüm bende stelth var gerçekten sesli Prism de sesli diyorlar. Kule tipi alsam diyorum ama oda çok kaba durmuyor mu ben biraz görselliğe de önem veriyorum. Bilemedim ne yapmalıyım. @musstafa00 hocam siz neye karar verdiniz.

Ben ID cooling SE 234 modelini aldım fakat daha RAM'leri alamadığım için kullanamıyorum ama çok tavsiye ettiler öneririm sanada.

Geri
Yukarı