AMD Wraith Prism alınır mı?

EnesVRR

Centipat
Daha fazla  
Elimde şu an bu fan var PC ile beraber geldi.
Bu aşağıdaki RGB fanı alsam hem ısı düşüşü alır mıyım veya almama gerek var mı?
İşlemcim: Ryzen 3 3100.

Elimde şu an bu fan var PC ile beraber geldi.
Bu aşağıdaki RGB fanı alsam hem ısı düşüşü alır mıyım veya almama gerek var mı?
İşlemcim: Ryzen 3 3100.

Alınır senin işlemciye biraz fazla bile gelebilir ama alınır.

Bu soğutucuyu 5600X'le kullanıyorum, OC bile yaptım. Ben gayet memnunum 3100 ile de güzel bir ikili olacaktır öneririm. 3 haftadır Cuma indiriminde 259'a düşüyor, bekleme şansınız varsa bekleyin belki yine düşer.

Alınabilir. O fiyat biraz yüksek gibi. İtopya'da daha ucuza düşüyor diye hatırlıyorum. Şuan düşüyor mu emin değilim, takip etmiyorum.

Şu an Wraith Stealth ile kaç derece alıyorsunuz? Serin çalışıyorsa gerek yok harcama yapmanıza.

Ryzen 5 3600 ile gelen wraith stealth soğutucuyu söküp wraith prism taktım ve boşta çalışma 40-50 derece arasındayken 30 dereceye kadar düştü. Yükte max 70 dereceleri gördüm. Sırf kasa içindeki görüntüsü için bile alınabilir bir soğutucu. Geçen hafta Game Garaj'dan 258 ₺ ye almıştım orada stok bitmiş.
WhatsApp Image 2022-04-26 at 00.22.31 (1).jpeg

Ryzen 5 3600 ile gelen Wraith Stealth soğutucuyu söküp Wraith Prism taktım ve boşta çalışma 40-50 derece arasındayken 30 dereceye kadar düştü. Yükte Max 70 dereceleri gördüm. Sırf kasa içindeki görüntüsü için bile alınabilir bir soğutucu. Geçen hafta GameGaraj'dan 258 ₺ ye almıştım orada stok bitmiş.
Eki Görüntüle 1370595

Hocam cuma günleri İncehesap'ta cuma indirimleri oluyor indirime girerse alacağim.
Bu soğutucuyu 5600X'le kullanıyorum, OC bile yaptım. Ben gayet memnunum 3100 ile de güzel bir ikili olacaktır öneririm. 3 haftadır cuma indiriminde 259'a düşüyor, bekleme şansınız varsa bekleyin belki yine düşer.

Hangi sitede ?

Yeni konular

Geri
Yukarı