AMD Wraith Prism LED RGB 300TL alınır mı?

Temiz ürünleri daha uyguna bulabilirsiniz. Ayrıca hangi işlemcide kullanacaksınız. İleriye dönük bir şey düşünüyorsanız bütçe arttırıp RGB kule tipi fanlara bakabilirsiniz.

AMD'nin stok fanı Ryzen 5 1600'e zaten yeterli ama RGB hastalari için gayet uygun fiyata.
Ryzen 5 1600
Temiz ürünleri daha uyguna bulabilirsiniz. Ayrıca hangi işlemcide kullanacaksınız. İleriye dönük bir şey düşünüyorsanız bütçe arttırıp RGB kule tipi fanlara bakabilirsin.
Ryzen 5 1600
Temiz ürünleri daha uyguna bulabilirsiniz. Ayrıca hangi işlemcide kullanacaksınız. İleriye dönük bir şey düşünüyorsanız bütçe arttırıp RGB kule tipi fanlara bakabilirsin.

Sizdeki soğutucudan daha iyi olacaktır ama bir kule tipi soğutucuya göre daha kötü performans verecektir diye düşünüyorum. Ancak görüntü olarak 10/10 bir ürün. Mesela:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar görüntü değil performans önemli. Ona göre cevap verebilir misiniz=
Kasanıza sığıyorsa aşağıdaki ürünü alın o zaman. Sonra fan eklemesi yapar ya da değiştirirsiniz ama stok hali bile daha iyi olacaktır.

Kasanıza sığıyorsa aşağıdaki ürünü alın o zaman. Sonra fan eklemesi yapar ya da değiştirirsiniz ama stok hali bile daha iyi olacaktır.

Bende Snowman T4 aldım. Attığınızı görmüş olsam onu alırdım daha güzelmiş tasarımı.

Yeni konular

Geri
Yukarı