AMD Yeni Vishera FX Karşılaştırma Tablosu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
AMD'nin yeni Vishera kod adlı FX serisi işlemcilerinin Intel tarafında hangi modellere denk geldiği ve buna göre belirlenmiş fiyat politikasını gösteren tablo:

5DPqw.jpg

Yeni işlemcinin yapısı:

bk6Ou.jpg

Yapılan geliştirmeler:

DuMrp.jpg

Umarım AMD bu serisiyle istediği sonuçları alır. Çok ümitliyim bu seriden. ^^ Sen ne düşünüyorsun Recep abi?

Kod adı Piledriver olacak diye biliyordum ama Vishera olmuş, yine hiç bir şey fark etmez. INTEL fazla performanslı olmayacak diye konuşuyor. Bakalım 1-2 hafta sonra sonuç ne olacak.

Evet. AMD, fiyat odaklı işlemciler çıkarıyor. Sonra neymiş efendim, AMD kötü, AMD yavaş. OC potansiyelleri de yüksek. Intel almak saçmalık. Ha, 3000 TL bütçesi olan adama Intel öneririz. Ancak DH'de 1000 TL'lik makinelere i5 3450 ekliyorlar, beni deli ediyorlar. ASRock da tuzu biberi...

Vay be i5 3570k ezilmiş sonunda. :D

Evet. AMD, fiyat odaklı işlemciler çıkarıyor. Sonra neymiş efendim, AMD kötü, AMD yavaş. OC potansiyelleri de yüksek. Intel almak saçmalık. Ha, 3000 TL bütçesi olan adama Intel öneririz. Ancak DH'de 1000 TL'lik makinelere i5 3450 ekliyorlar, beni deli ediyorlar. ASRock da tuzu biberi...

DonanımHaber'de her soruya cevap bulacağını zannedenlere müstehak. DH'deki kullanıcı kitlesi, kendini donanım gurusu sanan fanboy'lardan başka bir şey değil. Bir de ne zaman bir tavsiye istense çakal gibi atlayan firmaların paralı adamları...

Bunu burada da yapan oldu ama anında fişi çekildi. DH sadece köklü kullanıcı kitlesinden kazanıyor. Yoksa ölümüne Technopat!!!!1!1

Son düzenleyen: Moderatör:
İçime doğdu. Bu işlemciler bir harika olacak dostum :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı