AMD yeni WHQL sürücüsünü ne zaman yayımlayacak?

438943

Hectopat
Ekran kartı
RX 6400
Arkadaşlar yarım yıl olacak ama AMD WHQL sürücü hala gelmedi. Gelecek mi yoksa gelmeyecek mi sizce? Ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki bu ekim ayında gelir 5 aydır WHQL driver gelmedi bu ekim ayı çok dolu bir ay oyun için 5 aydır ayni sürücü kullanıyorum ekran kartım RX 5600XT.

AMD oyun için daha ideal.

Hayır değil bir oyunu optimize etmek için optional sürücü çıkarıyorlar onu da WattMan hatasında batırıyorlar oyun için NVIDIA daha iyi fakat yüzde 15 güçsüz NVIDIA kart almaktansa AMD almayı tercih ederim bu arada 6 ayda bir WHQL sürücüsü çıkarılacaksa AMD ya çekilsin ya da optional sürücü yayınlamasın WHQL sürücü üzerine yoğunlaşsın.

Hayır değil bir oyunu optimize etmek için optional sürücü çıkarıyorlar onu da WattMan hatasında batırıyorlar oyun için NVIDIA daha iyi fakat yüzde 15 güçsüz NVIDIA kart almaktansa AMD almayı tercih ederim bu arada 6 ayda bir WHQL sürücüsü çıkarılacaksa AMD ya çekilsin ya da optional sürücü yayınlamasın WHQL sürücü üzerine yoğunlaşsın.
1 tane bile WattMan hatası almadım yaklaşık 8 yıldır amd ekran kartım var.

1 tane bile WattMan hatası almadım yaklaşık 8 yıldır AMD ekran kartım var.

WattMan olmasa da tarayıcıda gezerken videolar bozuluyor tarayıcı kasıyor AMD 1 aydır bir hatayı düzeltemiyor tek hatası WattMan değil. WHQL olanda WattMan çok nadir fakat optional olanda WattMan illa ayda 1 kere çıkıyor. Oyunlarda stutter yapıyor az önce Detroit oynuyordum karakterlerin saçında pikselleşme ve kenarlarında beyaz pikseller ortaya çıkıyor ayarlar high ve 1080p.

Chipset sürücüsü yeni yayınlandı. 10/12/2022

Supports:

AMD Ryzen™ Threadripper™ PRO Processor
AMD Ryzen™ 7000 Series Desktop Processors
AMD Ryzen™ 5000 Series Desktop Processor
3rd Gen AMD Ryzen™ Threadripper™ Processors
3rd Gen AMD Ryzen™ Desktop Processor
2nd Gen AMD Ryzen™ Threadripper™ Processor
2nd Gen AMD Ryzen™ Desktop Processor
AMD Ryzen™ 3000G/4000G/5000G Series Desktop Processors with Radeon™ Graphics
AMD Ryzen™ Mobile 3000U/C, 4000U/H, 5000U/H/HS, 6000U/H/HS/HX Series Processors with Radeon™ Graphics
AMD X670E/X670 Chipset
AMD B650E/B650 Chipset
AMD B350 Chipset
AMD A320 Chipset
AMD X370 Chipset
AMD X399 Chipset
AMD B450 Chipset
AMD X470 Chipset
AMD X570 Chipset
AMD B550 Chipset
AMD A520 Chipset
AMD TRX40 Chipset
AMD WRX80 Chipset

Package Includes:

AMD Chipset Drivers
AMD Ryzen™ Power Plans (required for UEFI CPPC2 in Windows® 11)
AMD Ryzen™ Power Provisioning Package (required for UEFI CPPC2 support with "Zen 3" and later in Windows® 11)

Yeni konular

Geri
Yukarı