Amdkmdag görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu

Ege kprn

Hectopat
Arkadaşlar merhaba ekran kartımın sıkıntısı 'amdkmdag görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu.' ve çözmek için her şeyi denedim. DDU ile ekran kartı driverini sildim, her şeyi denedim. AMD'nin bütün yazılımlarını neredeyse denedim fakat ekran kartımın sıkıntısını hala çözemedim. Oyun oynarken donup siyah ekran olup sonra düzeliyor, sorunun yazılımsal olmadığını düşünüyorum. Sorun donanımsal olduğunu düşünüyorum, aynı sıkıntıyı yaşayan varsa donanımsal olma ihtimalı kaçtır?

Sistem:
R5 2600X.
ASUS ROG STRIX RX580 t8g.
Gigabyte B450M Aorus Elite.
T Force 16 GB RAM 3200MHz.
SSD TR200 480GB HDD 1TB 7200RPM.
Kasayla PSU birleşik: 650W +80 Frisby.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sıkıntı bende de var 2 aydır çözemiyorum her şeyi denedim olmuyor.

Sistem de neredeyse aynı bende de RX 580 var

Istersen OCCT programı ile test yapabilirsin.

Yaptım zaten ekran kartında bir problem yok OCCT programı sen yazmışsın crush veriyor diye ama zaten eski sürüm yüklemen lazım crash vermemsi için yeni sürümlerde böyle oluyor ekran kartı dışında teste müsaade etmiyor. Bende oyin oynarken skinti yok 2 daha yeni 2 saat boyunca oyun oynadim atma yapmadı son drivar geldi galiba stabil drivar.

Yaptım zaten ekran kartında bir problem yok OCCT programı sen yazmışsın crush veriyor diye ama zaten eski sürüm yüklemen lazım crash vermemsi için yeni sürümlerde böyle oluyor ekran kartı dışında teste müsaade etmiyor. Bende oyin oynarken skinti yok 2 daha yeni 2 saat boyunca oyun oynadim atma yapmadı son drivar geldi galiba stabil drivar.
Crash veriyor dediğim eğer hatalı bir şey varsa 'crash' yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı