AMD'nin kalıntıları nasıl temizlenir?

GHOST.BDD

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 3600 / MSI CORE FROZR L / 16GB 3000MHZ RAM /GIGABYTE EAGLE RTX 4060 8GB / DARK GUARDIAN KASA / WD BLUE SN570 500GB M.2 SSD+ WD BLUE 500GB SATA SS / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Ekran kartı
RTX 4060
Merhaba, olay basit yeni karta geçtim ve eski sürücüden 2-3 tane yan program çalışıyor ve kartıma zarar vermesinden korkuyorum. Nasıl temizleyebilirim?

Dosya Ekleri

• soru.PNG
    soru.PNG
    8,2 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
@BayHarry hocam çözüm olarak nasıl işaretlenir bilmiyorum ama çözüm. Ve ben NVIDIA sürücülerini www.nvidia.com dan yükledim sorun olmaz değil mi?

''Windows+R'' Tuşuna basın. ''msconfig'' yazın ''Enter'' basın. ''Hizmetler'' sekmesine girin. AMD ile ilgili bütün hizmetleri bulup başındaki ''tik '' işaretini kaldırın. ''Tamam'' butonuna basıp reset atın. Ardından ''revo uninstaller'' kurun. AMD driverlerini bulun ve uygulama üzerinden kaldırın. Kaldırma işleminden sonra gelişmiş seçeneğine tıklayarak bütün atık dosyaları silin. Bu kadar

''Windows+R'' Tuşuna basın. ''msconfig'' yazın ''Enter'' basın. ''Hizmetler'' sekmesine girin. AMD ile ilgili bütün hizmetleri bulup başındaki ''tik '' işaretini kaldırın. ''Tamam'' butonuna basıp reset atın. Ardından ''revo uninstaller'' kurun. AMD driverlerini bulun ve uygulama üzerinden kaldırın. Kaldırma işleminden sonra gelişmiş seçeneğine tıklayarak bütün atık dosyaları silin. Bu kadar
Arkadaşın dediği çözüm işe yaradı teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı