AMD'nin sitesinden chipset indirmek güvenli mi?

denizkynkk

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yok
Arkadaşlar bilgisayarıma format attım ve chipset driverlarını indirmem lazım. acaba AMD'nin sitesinden indirsem sorun olur mu? Bir de MSI B450M Pro-VDH Pulse anakart kullanıyorum acaba SS olarak bıraktığım doğru chipset mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayarıma format attım ve chipset driverlarını indirmem lazım. acaba AMD'nin sitesinden indirsem sorun olur mu? Bir de MSI B450M Pro-VDH Pulse anakart kullanıyorum acaba SS olarak bıraktığım doğru chipset mi?
MSİ'ın kendi sitesinden de indirebilirsin anakartın sürücülerini.

AMD'nin sitesinden değil de nereden indireceksin? Intel'den mi?

AMD'nin ve anakart markası ne ise (örnek MSI) sitesinde genel B450 chipseti bulunuyor. Arkadaş bunların farklı olup olmadığını sormuş.

Arkadaşlar bilgisayarıma format attım ve chipset driverlarını indirmem lazım. Acaba AMD'nin sitesinden indirsem sorun olur mu? Bir de MSI B450M Pro-VDH Pulse anakart kullanıyorum acaba SS olarak bıraktığım doğru chipset mi?

AMD ve anakart sitesindeki chipset aynıdır. Anakart sitesinden ses, USB, Bluetooth gibi sürücüler ve BIOS indirebilirsin. Chipseti oradan indirmene gerek yok zaten AMD sağlıyor.

AMD'nin ve anakart markası ne ise (örnek MSI) sitesinde genel B450 chipseti bulunuyor. Arkadaş bunların farklı olup olmadığını sormuş.

AMD ve anakart sitesindeki chipset aynıdır. Anakart sitesinden ses, USB, Bluetooth gibi sürücüler ve BIOS indirebilirsin. Chipseti oradan indirmene gerek yok zaten AMD sağlıyor.
Hocam b450m indirmeliyim değil mi?

Kendi anakartının sitesinden neyleri desteklediğine ve ihtiyacının olduğuna bak sonra gidip onları AMD'nin kendi sitesinden indir çünkü AMD sitesinde her zaman güncel oluyor ama anakartın için yüklenmiş dosyalar eski sürüm olabiliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı