AmdRyzenMasterDriver kod 39 sürücü hatası veriyor

Nakoicve

Hectopat
RAM
16
Ekran kartı
1660 TI
Anakart
Asus FX505DU
İşlemci
Ryzen 7 3750h
Merhaba. 2-3 aydır Armoury Crate uygulamasında CPU voltaj ve sıcaklık değerlerini göremiyorum, 0 gözüküyor. Aygıt yöneticisine girdim ve bir driver hata verdiğini gördüm. Armoury Crate'i sildim ve yeniden kurdum, en güncel versiyon fakat sonuç yine aynı.

Chipset sürücülerimi hepsini ASUS sitesinden laptopum için en uygun olanları indirdim yine bu var daha önceden yoktu. Windows'um da en güncel versiyonda. Bu sorunu nasıl halledebilirim? Aşağıda paylaşıyorum.

Dosya Ekleri

• ryzen.jpg
    ryzen.jpg
    450,1 KB · Görüntüleme: 21
Anladığım kadarı ile sürücünüzün sanal imzası geçersiz kılınmış ya da bozulmuş. Armoury Create'i Kaldırın. Daha sonra hatalı olan sürücüye sağ tıklayın kaldır diyin. "Bu cihazın sürücü yazılımı sil" seçeneğini de seçin. Daha sonra yeniden başlatın. Armoury Create'i tekrar kurun. Çözüleceğini düşünüyorum.

Anladığım kadarı ile sürücünüzün sanal imzası geçersiz kılınmış ya da bozulmuş. Armoury Create'i Kaldırın. Daha sonra hatalı olan sürücüye sağ tıklayın kaldır diyin. "Bu cihazın sürücü yazılımı sil" seçeneğini de seçin. Daha sonra yeniden başlatın. Armoury Create'i tekrar kurun. Çözüleceğini düşünüyorum.
Bu işlemi de denedim fakat düzelmedi

Fakat 1 kez daha deniyeyim buraya not düşerim

Hocam Armoury Create kurmadan direk RyzenMaster kurmayı denemediyseniz deneyin. Denediğinizde sorun çözülürse ondan sonra Armoury Create kurun.
Dostum kurdum ama giremedim uygulamaya zaten bu uygulama o dediğim driver'ı kurmuyor baktım aygıt yöneticisinde yok şuan.

Şuan dediğin işlemleri yaptım tek tek ve armoury crate kurulumuna geçtim.

Hocam Armoury Create kurmadan direk RyzenMaster kurmayı denemediyseniz deneyin. Denediğinizde sorun çözülürse ondan sonra Armoury Create kurun.
Dostum düzelmedi maalesef :(

Son düzenleme:
Dostum kurdum ama giremedim uygulamaya zaten bu uygulama o dediğim driver'ı kurmuyor baktım aygıt yöneticisinde yok şuan.

Şuan dediğin işlemleri yaptım tek tek ve armoury crate kurulumuna geçtim.

Dostum düzelmedi maalesef :(
Hocam vallahi bende çözüm tükendi, farklı fikri olan var mı bilmiyorum ama eğer ki olan çıkmazsa tek yolunuz update beklemek gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı