Ameliyat yerim acıyor

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Merhaba,

2020 yılında ameliyat olmuştum. İyi huylu tümör vardı sol dizimde.

Sol dizimde ağrı vardı. Kemik şiş duracak dedi doktor 2020 senesinde. Ve aynı sene içinde bacağımdaki sargıyı çıkar demişti. Gece yatarken kaşımışım. O da iltihap kaptı. Neyse geçti. Son 2 aydır acıyor. Doktora 2 hafta önce gittim. Bu hafta gelmemi söyledi.

Bir daha ameliyat olma sıkıntısı var. Ameliyat olmak istemiyorum. Film ve haricinde birkaç şey daha çektiler, adlarını tam hatırlamıyorum. Jel ve hap verdi. Kesmiyor acısını. Geceleri kırvandırıyor.

Ameliyat kesin değil ama çok düşükte olsa dahi bir olasılığı var. Sizce ne yapayım?

Çok geçmiş olsun. Bu tarz sağlıkla ilgili önerileri sağlıkçılardan almak en doğrusu olacaktır. Bir doktordan yorum almak yetmezse başka doktorlara da gitmekte fayda var lakin internetten sağlık yorumu beklemek pek doğru olmayacaktır.

Bir doktordan yorum almak yetmezse başka doktorlara da gitmekte fayda var lakin internetten sağlık yorumu beklemek pek doğru olmayacaktır.
Birkaç doktora gittim. Ameliyat dediler. Öğretim üyesine de gittim. Aile sağlık ocağına gittim. O zaman için ameliyat dediler. Şu an ne olacak bilmiyorum. Ameliyat derse yapıp yaptırmama konusunda karar veremedim. Tabi dediğiniz gibi internetten fikir almak doğru değil. Burada ameliyat konusunda bilgi almak istedim. Burada sorduklarımı doktora anlatıyorum yine de.

Hocam çok geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.
Teşekkür ederim.

Merhaba,

2020 yılında ameliyat olmuştum. İyi huylu tümör vardı sol dizimde.

Sol dizimde ağrı vardı. Kemik şiş duracak dedi doktor 2020 senesinde. Ve aynı sene içinde bacağımdaki sargıyı çıkar demişti. Gece yatarken kaşımışım. O da iltihap kaptı. Neyse geçti. Son 2 aydır acıyor. Doktora 2 hafta önce gittim. Bu hafta gelmemi söyledi.

Bir daha ameliyat olma sıkıntısı var. Ameliyat olmak istemiyorum. Film ve haricinde birkaç şey daha çektiler, adlarını tam hatırlamıyorum. Jel ve hap verdi. Kesmiyor acısını. Geceleri kırvandırıyor.

Ameliyat kesin değil ama çok düşükte olsa dahi bir olasılığı var. Sizce ne yapayım?
Hocam bence kesinlikle başka bir doktora danışmalısınız.

Hocam bence kesinlikle başka bir doktora danışmalısınız.
Hocam 2020 senesinde 4-5 doktor gezdim. Öğretim üyesi ameliyat etti beni(Doçent). Şimdi kesin bir şey yok ama yine aynı yere gideceğim. Yarın yani. İlk ameliyat olduğum zaman iyileştim. Bir şeyim kalmamıştı ama anlamadım. Yarın ne diyecekler bakalım.

Kesin ameliyat falan demedi bu arada. Kontrol ediyor.

internetten sağlık yorumu beklemek pek doğru olmayacaktır.
Tekrarlamak istedim: Danışıyorum ama her denene amin demiyorum. Haklısınız böyle söylemekte. Ama burada sorduklarımı doktora danışıyorum garanti olması amacıyla.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı