American Megatrends ekranı neden gelir?

feri.2392

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayardan pek anlamıyorum ama elektrikler çok kısa süreli gidip geldi ve bilgisayar doğal olarak kapandı. Geri açtığımda böyle bir hata verdi, kulaklığım çalışıyor yani ışıkları yanıyor ama klavyenin ışıkları yanmıyorum, farem da zaten ışıklı olmadığı için anlayamıyorum. Bu ikinci defa gerçekleşti, ilkinde bir yakınım yaptı ancak şu an yakınımda olmadığı için yardımcı olamıyorum. Bazı kişiler anakart bozulmuştur diyor, bazıları yanmıştır diyor, gerçekten korkuyorum ya.

20240526_182910.jpg

Bilgisayardan pek anlamıyorum ama elektrikler çok kısa süreli gidip geldi ve bilgisayar doğal olarak kapandı. Geri açtığımda böyle bir hata verdi, kulaklığım çalışıyor yani ışıkları yanıyor ama klavyenin ışıkları yanmıyorum, farem da zaten ışıklı olmadığı için anlayamıyorum. Bu ikinci defa gerçekleşti, ilkinde bir yakınım yaptı ancak şu an yakınımda olmadığı için yardımcı olamıyorum. Bazı kişiler anakart bozulmuştur diyor, bazıları yanmıştır diyor, gerçekten korkuyorum ya.

Eki Görüntüle 2205489

Elektrikler gitmesi aniden PC'nin kapanması SSD'ye zarar verebilir SSD'nin sağlığı düştüğü için bu ekran çıkmış olabilir.

Kablo çıkarma işlemini ben yapabilir miyim yoksabilir bir kişi mi yapmalı? Dediğim gibi bu işlerden pek anlamıyorum.

Siz yapabilirsiniz dünyanın en kolay şeyi kasanın arkasındaki USB'leri çıkartın ve PC'yi çalıştırın.

Ha bu arada ekran kartına bağlı hdmı kablosunu çıkarmayın.

Kablo çıkarma işlemini ben yapabilir miyim yoksa bilir bir kişi mi yapmalı? Dediğim gibi bu işlerden pek anlamıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda sizin hatanız için çözümü ayrıntılı olarak göstermiş, kendiniz deneyebilirsiniz. 04:00 dan sonra usb yi nasıl çıkarabileceğini göstermiş.

Geri
Yukarı