American Megatrends hatası

efens2

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Masaüstü bilgisayarı açtığımda karşıma ekte de gözüktüğü gibi hata ile karşılaşıyorum Windows'u UEFI olarak SSD'ye kurdum ama bu sorunu nasıl çözeceğimi bir türlü bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-03-15 at 21.03.44.jpeg
    WhatsApp Image 2020-03-15 at 21.03.44.jpeg
    141,1 KB · Görüntüleme: 56
  • WhatsApp Image 2020-03-15 at 21.07.48.jpeg
    WhatsApp Image 2020-03-15 at 21.07.48.jpeg
    179,8 KB · Görüntüleme: 52
Masaüstü bilgisayarı açtığımda karşıma ekte de gözüktüğü gibi hata ile karşılaşıyorum Windows'u UEFI olarak SSD'ye kurdum ama bu sorunu nasıl çözeceğimi bir türlü bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.
Sistemde, RAID mevcut mu? Eğer değilse, "Load Defaults" seçeneğini deneyin, BIOS'u fabrika ayarlarına döndürecektir.

Bende aynı hatayı almıştım internette bir kabloyu sistemden çıkardığını gördüm ve bende yaptım çözdüm videoyu bulabilirsem size atarım.

Bende aynı hatayı almıştım internette bir kabloyu sistemden çıkardığını gördüm ve bende yaptım çözdüm videoyu bulabilirsem size atarım.

Bulup atabilirseniz çok teşekkür ederim.
Konu günceldir sorun devam ediyor
Konu günceldir cevap veren arkadaşlar bakarsa sevinirim.
Sorunu çözdüm arkadaşlar sistemi 2016 yılında kurmuştum anakartın BIOS pili bitmiş yeni bil alınca sorunum düzeldi demek ki Boot edeceğini ayarladığım halde kaydedemediğinden böyle bir sorunla karşılaşıyor muşum.
Sorun çözülmüştür sabitleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı