Çözüldü American Megatrends neden çıkıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Typhon18

Kilopat
Merhabalar bilgisayarı açarken sürekli bu çıkıyor. Bilgisayar açılıyor ama rahatsız etti sürekli çıkması. BIOS'u sıfırladım ama olmadı çözüm önerilerini bekliyorum.

IMG_20210419_195936.jpg

Çözüm
Arkadaşlar logo ayarı autoydu disabled yaptım sorun çözüldü logo çıkmıyor ama yazı da çıkmıyor yardımlarınız için teşekkürler.
BIOS piliniz bitmiş olabilir veya anakartınızda BIOS resetleme jumperi doğru pozisyonda olmayabilir. Çünkü BIOS'a her reset atıldığında bu ekran çıkar ve ayarları yapın der.

BIOS piliniz bitmiş olabilir veya anakartınızda BIOS resetleme jumperi doğru pozisyonda olmayabilir. Çünkü BIOS'a her reset atıldığında bu ekran çıkar ve ayarları yapın der.
Logo ayarı olacak BIOS içinde, onu On olarak düzeltmelisin.
1618852524118.png

Diyor. Logo ayarı kapalı olduğundan çıkıyorsa böyle dememesi lazım.

Bu uyarı BIOS resetlendiğinde olur. BIOS piliniz bitmiş olabilir veya anakartınızda BIOS resetleme jumperi doğru pozisyonda olmayabilir. Çünkü BIOS'a her reset atıldığında bu ekran çıkar ve ayarları yapın der. Eğer PC'nin fişini çekip geri taktıktan sonra BIOS'a girdiğinizde saat yanlışsa piliniz bitmiştir.

Bu uyarı BIOS resetlendiğinde olur. BIOS piliniz bitmiş olabilir veya anakartınızda BIOS resetleme jumperi doğru pozisyonda olmayabilir. Çünkü BIOS'a her reset atıldığında bu ekran çıkar ve ayarları yapın der.
Ekran kartı taktım yeni onu taktıktan sonra vermeye başladı eskiden yoktu. Logo ayarı tam olarak nerede bulamadım?

Geri
Yukarı