American Megatrends yazısı nedir?

corollad4d

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu American Megatrends hakkında bilgi verebilir misiniz? Bu yazı karşıma çıkınca biraz ürküyorum sistem toplayacağım yakında Gigabyte B450M S2H anakart olacak BIOS güncelleme yapınca da karşımıza çıkıyormuş. Eğer BIOS'u güncellersem hep karşıma çıkar mı bu yazı kapatılabilir mi? Ürkütücü bir yazı yürü.

Her açıldığında çıkmaz, ben genellikle HDD falan taktığımda ya da BIOS güncellediğimde vb. durumlarda çıkıyor. Çıkınca F1'e basmanız yeterli zaten kapanması için.

Peki şöyle diyeyim BIOS'u güncelleyince 1 defa mı çıkıyor bir daha çıkar mı?

Ben ondan çok küçük yaşta korkardım. Eki Görüntüle 1546117
Bilgisayara cin çarptı sanıp altıma.......
Kardeş napıyon ya telefonu fırlattım lütfen atma korkuyorum

Peki şöyle diyeyim biosu güncelleyince 1 defa mı çıkıyor bir daha çıkar mı
Güncelledikten sonra 1 defa çıkar F1 basıp geçersiniz sonra bir daha çıkmaz, her açılışta çıkmıyor yani.

BIOS modu UEFI ise normalde çıkmıyor.

Usta eyvallah baş tacısın. Yani o American Megatrends yazısı çıkmıyor, bu yazı çok hoşuma gidiyor.

Evet, hiç görmüyorsunuz hatta. BIOS güncellerken de böyle gözüküyor.

1665946656527.png

Sağ olun arkadaşlar hani 15 yaşındayım ama önceden bazen böyle korku videoları çok izlediğim için en küçük şeylerden çok etkileniyorum elimde olan bir şey değil ama sağ olun.

BIOS modu UEFI ise normalde çıkmıyor.

Nasıl yani anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
UEFI BIOS'larda normalde @eyre hocamın attığı resim gibi anakart markasının logosu gözüküyor.

UEFI BIOS'larda normalde @eyre hocamın attığı resim gibi anakart markasının logosu gözüküyor.

Bir şey öğrendim BIOS'a girip F1 ile geçme tuşu varmış American Megatrends yazısını F1'e basarak geçiyormuşuz BIOS'ta boota gelerek F1'i disabled yapınca o yazı çıkmıyormuş doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey öğrendim BIOS'a girip F1 ile geçme tuşu varmış American Megatrends yazısını F1'e basarak geçiyormuşuz BIOS'ta boota gelerek F1'i disabled yapınca o yazı çıkmıyormuş doğru mudur?
Ya hocam geçmeniz maksimum 30 saniyenizi alacak bir yazı sadece, ne gerek var bu kadar telaşa?

Yeni konular

Geri
Yukarı