Amerika Ticari Komitesi FTC Microsoft Activision satın alımına karşı çıkacağını duyurdu

Ryuji Aisaka

Hectopat
Daha fazla  
Haber az da olsa şaşırttı ben daha çok Halo oynuyorlar sanıyordum bence fazla tepki vermişler Microsoft'un da zaten CoD'u exclusive yapicagini sanmam.

Anlaşma var 3 yıl boyunca PS platformuna çıkacağına dair ama Sony bunu "yeteril" bulmuyormuş :D korktular bayağı Microsoft'un gücünden.

Tekelleşmenin önüne mi geçiliyor yoksa Sony'nin lobi faaliyetleri işe mi yaradı? Bilemiyorum.

Game awards da Xbox yok denecek kadar az olmasının nedenlerinden biri bu bence hocam.

Ve bence Sony öyle bir mağdur edebiyatı yaptı ki. Herkes özellikle PS fanboylar çok saldırdı.

Anlaşma var 3 yıl boyunca PS platformuna çıkacağına dair ama Sony bunu "yeteril" bulmuyormuş :D korktular bayağı Microsoft'un gücünden.

Microsoft baktı artık exclusiveler i tutmuyor abandi paraya ne kadar çok firma satın aldı son zamanlarda Game Pass ile de epey yükselişi var bu nesil Xbox doğru kararlar alıyor gibi.

Microsoft baktı artık exclusiveler i tutmuyor abandi paraya ne kadar çok firma satın aldı son zamanlarda Game Pass ile de epey yükselişi var bu nesil Xbox doğru kararlar alıyor gibi.

Alıyorda kararlarına engel oluyorlar Xbox'ın bayağı Nintendo'yla falan 10 yıl anlaşma yapmış hep Xbox.

Alınmazsa kan çıkarır bence :D

Yeni konular

Geri
Yukarı