Amerika'da rahat yaşamak için gerekenler

Zwsup

Decapat
Daha fazla  
Selam, malum durumdan dolayı moralim çok bozuldu ve artık ne yapacağımı bilmiyorum. Kötü hissediyorum artık almak istediğim bir bilgisayar parçası için iki yıl beklemek veya dışarıda yiyeceğim, yemek için sonrasında ne yaparım diye hesap yapmaktan bıktım artık. Rahat yaşamak istiyorum bu yüzden Amerika'ya gidip yaşamak istiyorum, lise 2'yim şimdiden para biriktirip biriktirebildiğim kadar dolar biriktirmeye çalışacağım ama oraya gidiş süreci ve orada yaşamak için ne lazım acaba? Gerekirse PC'yi buradan satarım yurt dışında çalışır aynısını geri alırım o derece ciddi düşünüyorum yani.

İstediklerin cidden normal ve basit olması gereken şeyler fakat su an yapabileceğin en iyi yatırım kendine olur. Lise 2'den itibaren çalısmak istediğin bölümü seçmeni ve o konularda kendini geliştirmeni öneririm. Yabancı dilini kesinlikle geliştirp yurt dışı imkanlarını denemelisin.

Selam, malum durumdan dolayı moralim çok bozuldu ve artık ne yapacağımı bilmiyorum. Kötü hissediyorum artık almak istediğim bir bilgisayar parçası için iki yıl beklemek veya dışarıda yiyeceğim, yemek için sonrasında ne yaparım diye hesap yapmaktan bıktım artık. Rahat yaşamak istiyorum bu yüzden Amerika'ya gidip yaşamak istiyorum, lise 2'yim şimdiden para biriktirip biriktirebildiğim kadar dolar biriktirmeye çalışacağım ama oraya gidiş süreci ve orada yaşamak için ne lazım acaba? Gerekirse PC'yi buradan satarım yurt dışında çalışır aynısını geri alırım o derece ciddi düşünüyorum yani.

İlk öncelikle İngilizceni mutlaka geliştir, en azından oraya gittiğinde insanlar seni anlasın veya sen onları anla, bunun dışında yapabileceğin fazla bir şey yok, para biriktir, pasaport vs al (nasıl oluyor o işler hiç bilmiyorum.), sonra da git yurt dışına, bu arada oraya gitmek için sadece uçak bileti parası biriktirme, oraya ilk gittiğinde otel vs. de ayarlaman gerekecek, yanında minimum 500 dolar falan olması lazım ilk başlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı