Çözüldü Amerika'daki bankanın yıpranmış banknotları parçalayıp attığı soygun konulu film neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jugger1910

Hectopat
Arkadaşlar merhaba;
Eskilerden bazı sahnelerini hatırladığım bir film arıyorum. Öncelikle filmin konusu soygun. Net olarak hatırladığım sahne ise " yanlış hatırlamıyorsam Amerika'da bir banka bozulmuş yıpranmış banknotları parçalayıp kağıt olarak geri dönüşüm sağlıyor. Soygunu yapacak ekip de o paralar parçalanmadan çalmaya çalışıyor. Bu filmi bulabilir misiniz? :) uzun süre araştırdım ama bulamadım.

Teşekkürler.

Çözüm
Arkadaşlar merhaba;
Eskilerden bazı sahnelerini hatırladığım bir film arıyorum. Öncelikle filmin konusu soygun. Net olarak hatırladığım sahne ise " yanlış hatırlamıyorsam Amerika'da bir banka bozulmuş yıpranmış banknotları parçalayıp kağıt olarak geri dönüşüm sağlıyor. Soygunu yapacak ekip de o paralar parçalanmadan çalmaya çalışıyor. Bu filmi bulabilir misiniz? :) uzun süre araştırdım ama bulamadım.

Teşekkürler.
Den of Thieves (2018) - IMDb ?
Arkadaşlar merhaba;

Teşekkürler.
Den of Thieves (2018) - IMDb ?

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı