Amerika'dan gelen laptop şarj olmuyor

SelimE

Femtopat
Daha fazla  
Adaptörde 100-240V yazıyor. Orasını kontrol etmiştim dönüştürücü (düz dönüştürücü) takarken. Sıkıntı ne olabilir bileniniz varsa yazsın lütfen. Yurt dışından aldığım ilk laptop. O yüzden pek bilmiyorum bu işleri.

Msi ge76 raider. Öbür özelliklerine göre değişmiyordur adaptör heralde. Hocam bir de dönüştürücü beş liraydı yani sıkıntı onda da olabilir mi
Yakında bir bilgisayar firması varsa adaptörü kontrol ettirebilirsiniz. Çıkışında voltaj var mı bakarlar.

Adaptörün üzerinde yazan çıkış voltaj ve akım değerleri nedir? Linkteki ise biraz pahalı bir alet.

Yakında bir bilgisayar firması varsa adaptörü kontrol ettirebilirsiniz. Çıkışında voltaj var mı bakarlar.

Adaptörün üzerinde yazan çıkış voltaj ve akım değerleri nedir? Linkteki ise biraz pahalı bir alet.

Output 20.0 V 240 W

Hocam bir de Türkiye'den alma durumu olabilir mi adaptörü

Output 20.0 V 240 W

Hocam bir de Türkiye'den alma durumu olabilir mi adaptörü
Alırsınız, sadece biraz pahalı. O yüzden önce kontrol ettirin dedim. Belki kablolarda falan sorun vardır.

Alırsınız, sadece biraz pahalı. O yüzden önce kontrol ettirin dedim. Belki kablolarda falan sorun vardır.

Sağolun hocam zaten aklımda kontrol ettirmek vardı öncelikle

Bir de attıklarınızla aynı değil elimdeki laptopun şarj girişi

Sağolun hocam zaten aklımda kontrol ettirmek vardı öncelikle

Bir de attıklarınızla aynı değil elimdeki laptopun şarj girişi
Güç olarak aynı seviyede. Bu fiyata olacak diye atmıştım. Ucu farklı olabilir tabii. Eğer sorun adaptörden çıkarsa ona göre alırsınız tabii.

Güç olarak aynı seviyede. Bu fiyata olacak diye atmıştım. Ucu farklı olabilir tabii. Eğer sorun adaptörden çıkarsa ona göre alırsınız tabii.
Tamam sağolun
Dönüştürücü sıkıntılı olabilir.
Beş liralık birşey olduğundan ben de şüpheleniyorum
Dönüştürücü sıkıntılı olabilir.
Beş liralık birşey olduğundan ben de şüpheleniyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı