Amerika'dan Laptop alma

Türkiye ürünü olsa da sorun çıkarıyor servis fakat MSI Global ile iletişime geçince sorun çözülüyor, siz aradan çıkıyorsunuz onlar muhattap oluyor. Denendi++

Hiç servise göndermedim gönderen de tanıdığım yok ama dediğiniz gibi olabilir. Gerçi her serviste yaşanacak şeyler bunlar biraz dik durmak lazım servise karşı.
Ne kadar dik dursan da mahkemede haklı çıkıyorlar..

Aldiginiz laptopun fiyati haric uzerine binen ek ucretler nelerdi? Vergiler ve amerika postam ne kadar kesti?

Aldiginiz laptopun fiyati haric uzerine binen ek ucretler nelerdi? Vergiler ve amerika postam ne kadar kesti?
Dostum şöyle.
Laptop 1000$ diyelim.
70-80 dolar civarı Amerika vergisi.
50 dolar civarı Amerikapostam ücreti.
%20 Gümrük vergisi.
Toplamda 1325$ diyebilirim.
Amerikapostam'da benim için satın al seçeneği kullanılırsa, ekstra ücret çıkıyor.
Ki ben de yurtdışından laptop alırken zorlandım. Bir hesabım kilitlendi, bir kartın yurtdışı harcama limiti yetmedi. Yapamadım, Sahibinden'de kapalı kutu satan birisinden aldım.

Tam olarak böyle hesaplanıyor. Sanırım aynı sorunları yaşadık kart kabul etmedi hesap askıya alındı falan... En son çok iyi indirim buldum ve buna ek olarak komisyon ücreti verdim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…