Amerika'dan ne alınmalı?

chitlembik

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: RX 560
İşlemci: Ryzen 3 2200g
Anakart: MSİ A320M PRO VH-PLUS
RAM: 8 GB
Bir akrabam şu an Amerika'da ve istediğim herhangi bir ürünü alıp getirecek. Amazon gibi sitelerden de alabiliyor. Amerika'da daha ucuza satılan veya orada olsanız alacağınız ürünler önerebilir misiniz? Şu anlık klavye aldırmayı düşünüyorum.

Bir akrabam şu an Amerika'da ve istediğim herhangi bir ürünü alıp getirecek. Amazon gibi sitelerden de alabiliyor. Amerika'da daha ucuza satılan veya orada olsanız alacağınız ürünler önerebilir misiniz? Şu anlık klavye aldırmayı düşünüyorum.
Klavye az kalmaz mı zaten Amerika’da klavyeler Türkiye’ye göre ucuz değil hatta bazı modelleri daha pahalı ben olsam PS5 veya Xbox alırdım.

Micro Center üzerinde bundle paketler var. Ben Ryzen 7700X'li paket satın aldım 399 Dolar'a. İhtiyacın varsa bak derim.

Hocam istediğiniz teknolojik ürünü alabilirsiniz türkiyede ötv ve kdv olduğu için daha ucuza gelir.

Bi ürün istiyorsun 200 dolar (alacak kişi sınırlı bütçeye sahipse tabi). Başka donanım var 60 dolara. Ondan 3-4 tane aldırt, burada dünya parası zaten. İstediğin ürünü de orada aldırtırsın, sattıklarınla da başka parçalar alırsın ve ya sattıklarınla burada daha kaliteli marka alırsın, cebinden para çıkmamış olur.

Laptop. Dolarıda geçtim aradaki fark en az 2 kat.

Geri
Yukarı