Amerika'dan PS5 almak

EgeShn

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Amerika'dan bir PS5 almak istiyorum ama PS5'i oradaki bir akrabamin evine gönderip kutusunu açtırıp veya değiştirip farklı veya yazısız bir kutunun içine koydurup buraya kargolamasını istersem kargo ücretleri dışında vergi ödemem gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben Amerika'dan bir PS5 almak istiyorum ama PS5'i oradaki bir akrabamin evine gönderip kutusunu açtırıp veya değiştirip farklı veya yazısız bir kutunun içine koydurup buraya kargolamasını istersem kargo ücretleri dışında vergi ödemem gerekir mi?
Kargoyla gönderemez vergiyi tabiri caizse çakarlar. Ayrıca PS5 şu an amerikada da stok yok diye biliyorum ve olanları da 3 katı fiyata koyuyorlar bütün amerikalılar şikayetçi bu durumdan. Onun yerine parasını size gönderse buradan alsanız daha iyi olabilir.(1000 dolar)

Büyük ihtimal vergi yine ödersin ne de olsa burası vergi ülkesi.

Kendisi gelirken benim cihazım der problem olmaz açmasına bile gerek yok sıfır kapalı kutu size getirir fakat kargo konusunda bilgim yok

Yeni konular

Geri
Yukarı