Amerikan güreşi oyunu tarayıcıda nasıl açılır oyununu nasıl açabilirim?

Bu oyunu açmaya çalışıyorum ama açılmıyor bir türlü. Orada yazılan tarayıcıları da denedim onlarda da çalışmadı. Amerikan Güreşi Oyunu - 3D Dövüş Oyunları Oyna
1683036262868.png

Aşağıda bu yazıyor.

Bahsettiğiniz oyunun asıl adı Masters of Wrestling ve Flashpoint üzerinde mevcut. Uygulama aracılığıyla oynayabiliyorsunuz.
fp.jpg
Çalışması için birkaç defa denemem gerekti ama üçüncü denememde açabildim. Hata alırsanız yine de devam etmeyi seçin.
Tarayıcıdan nasıl oynanabileceği konusunda bir fikrim yok.

Flashpoint'i aşağıdan indirebilirsiniz. Ultimate değil Infinity indirin.

Bahsettiğiniz oyunun asıl adı Masters of Wrestling ve Flashpoint üzerinde mevcut. Uygulama aracılığıyla oynayabiliyorsunuz.
Çalışması için birkaç defa denemem gerekti ama üçüncü denememde açabildim. Hata alırsanız yine de devam etmeyi seçin.
Tarayıcıdan nasıl oynanabileceği konusunda bir fikrim yok.

Flashpoint'i aşağıdan indirebilirsiniz. Ultimate değil Infinity indirin.
İndirdim 7rar'dan çıkardım. Shockwave_Installer-Slim ,Shockwave_Installer-Full diye çıktı. İkisinde de böyle hata alıyorum. Yoksay diyince de böyle takılıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_532.png
    Screenshot_532.png
    950,5 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_531.png
    Screenshot_531.png
    962,1 KB · Görüntüleme: 12
Flashpoint'i silip yeniden yükledim ve kurdum, bir sorun yaşamadım hocam. Herhangi bir RAR'dan çıkarma işlemi yapmadım, indirilen Flashpoint 11.1 Infinity dosyasını yönetici olarak çalıştırdım ve kurulum için masaüstünü seçtim.
Kurulum bittikten sonra Flashpoint Infinity klasörü içinden start-flashpoint ile Flashpoint'i sorunsuz açabiliyorum. İlk açılışta çıkan pencerede "Enable all" seçeneğini seçtim.
Konudaki oyun için açmaya çalışırken "not a Director file" hatasını 2 defa aldım, Tamam diyerek geçtim. "Script Error. Continue?" hata penceresinde Evet diyerek üçüncü denememde oyunu açabildim.

Bir şey değiştirir mi bilmiyorum ama "kullanım ömrü sonu" olayından önce 2018'te yüklediğim ve hala kurulu duran 12.0 sürümü Adobe Shockwave Player ve Kasım 2020 tarihli Adobe Flash Player 32 NPAPI kurulu sistemimde. Windows 7 kullanıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı