Amfi önerisi

Fxsiuzz

Centipat
Daha fazla  
İyi günler dilerim. Buraya ses ekipmanları hakkında birkaç konu açmıştım yardımlar işimi gördü her defasında yorum yazan herkese teşekkür ederim öncelikle. Şimdi ise başka bir soru sormak istiyorum. Evdeki ses problemini çözdüğüm için bir amfi almaya karar verdim ve birkaç araştırma yaptım ancak kafamda sorular kaldı. En aklıma yatan Blackstar ID Core 10 V3 oldu fakat internette bazıları hiç iyi olmadığını söyledi. Kullanıp öneren var mıdır ya da araştırıp öneren bunu sormak ve 1500 TL'ye kadar amfi ya da ses kartı+referans kulaklık türevi önerisi olan var mıdır?
Her türlü cevabı araştırıp ona göre seçimimi yapacağım cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Not: Sıfır ürün alacağım ona göre öneri verebilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:
https://www.hepsiburada.com/marshal...fisi-p-MUSICZHL432?magaza=SAGA Müzik Çekmeköy
Hocam bütçenizi arttırabilir iseniz bunu tavsiye ederim.

https://www.hepsiburada.com/marshall-mg-15-r-15-watt-elektro-gitar-amfisi-p-MUSICZHL432?magaza=SAGA Müzik Çekmeköy
Hocam bütçenizi arttırabilir iseniz bunu tavsiye ederim.
baktım hocam buna ancak maalesef bütçem 1500 tl o da kenara atabildiğim miktar ancak zorlayabilecek durumum olursa bunu da yazdım kenara çok teşekkür ederim

Amfi yerine bir ses arayüzü (audio interface) alıp bilgisayar üzerinde BIAS FX, Guitar Rig tarzı amfi simülasyon programlarını kullanmanızı tavsiye ederim. Ucuz amfilere kıyasla alacağınız ses aşırı temiz olacaktır ve istediğiniz tonları/efektleri (delay, reverb, vb.) pedala gerek kalmadan oluşturabilirsiniz.

Bu fiyata kaliteli bir amfi alamazsınız ancak kaliteli bir ses arayüzü alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Amfi yerine bir ses arayüzü (audio interface) alıp bilgisayar üzerinde BIAS FX, Guitar Rig tarzı amfi simülasyon programlarını kullanmanızı tavsiye ederim. Ucuz amfilere kıyasla alacağınız ses aşırı temiz olacaktır ve istediğiniz tonları/efektleri (delay, reverb, vb.) pedala gerek kalmadan oluşturabilirsiniz.

Bu fiyata kaliteli bir amfi alamazsınız ancak kaliteli bir ses arayüzü alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

teşekkür ederim hocam peki 1500 tl ye kadar ses kartı+kulaklık öneriniz olur mu? özellikle ulaklık olarak ne önerirsiniz?

İyi günler dilerim. Buraya ses ekipmanları hakkında birkaç konu açmıştım yardımlar işimi gördü her defasında yorum yazan herkese teşekkür ederim öncelikle. Şimdi ise başka bir soru sormak istiyorum. Evdeki ses problemini çözdüğüm için bir amfi almaya karar verdim ve birkaç araştırma yaptım ancak kafamda sorular kaldı. En aklıma yatan Blackstar ID Core 10 V3 oldu fakat internette bazıları hiç iyi olmadığını söyledi. Kullanıp öneren var mıdır ya da araştırıp öneren bunu sormak ve 1500 TL'ye kadar amfi ya da ses kartı+referans kulaklık türevi önerisi olan var mıdır?
Her türlü cevabı araştırıp ona göre seçimimi yapacağım cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Not: Sıfır ürün alacağım ona göre öneri verebilirseniz çok sevinirim.

ID Core 10 V2 kullanıyorum OverDrive tonlarını çok beğenmiyorum ama clean tonları güzel. Sert çalacaksanız tavsiye etmem. Ses kartlarının da fiyatı uçmuş. Yine de bir bakayım uygun fiyatlı bir ürün bulabilirsem atayım.

ID Core 10 V2 kullanıyorum OverDrive tonlarını çok beğenmiyorum ama clean tonları güzel. Sert çalacaksanız tavsiye etmem. Ses kartlarının da fiyatı uçmuş. Yine de bir bakayım uygun fiyatlı bir ürün bulabilirsem atayım.
çok teşekkür ederim hocam yanına da kulaklık ya da referans monitör gerekiyor ama sanırım bütçe sadece kulaklığa yetiyor. var mıdır kulaklık önerin?

Çok teşekkür ederim hocam yanına da kulaklık ya da referans monitör gerekiyor ama sanırım bütçe sadece kulaklığa yetiyor. Var mıdır kulaklık önerin?

Şu ürün gözüme çarptı. Fena durmuyor.

Şu ürün gözüme çarptı. Fena durmuyor.
peki hocam sence ses kartı mı daha kaliteli olmalı yoksa kulaklık mı? Ben ses kartına 500 kulaklığa 1000Tl gibi bir fiyat belirledim kendimce tabi ne kadar doğrudur bilmem. Amfi bulamazsam düzgün mecbur buna kayacağım.
amfi olarak bu ikisi arasında kaldım açıkçası. Marshall'ın 1800 e olanı beni zorlar o yüzden tercih edemiyorum maalesef.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı