Amfi önerisi

jedinak

Hectopat
Daha fazla  
Fiyat/performans odaklı amfi arıyorum. Bir süredir bakınıyordum ama hem 0 hem 2.eller cidden uçmuş durumda. Mini amfilere de hiç yönelmek istemiyorum dip ses mevzusundan ve tonlardan dolayı. Bütçe adına net bir şey söyleyemeyeceğim ama çok uçuk olmazsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ibanez zamanında bu amfiyi almıştım Ibanez GRG121DX için. Ben başlangıç seviyesi olarak gayet memnunum. Elimde bu varken bunu tavsiye etmek istedim, yine de araştırıp alabilirsin. Hakikaten demen gibi fiyatlar uçmuş 750 TL'ye almıştım

Öncelikle yakın zamanda ben de buranın tavsiyesi üzerine Blackstar ID Core 10 V3 modelini aldım. Gayet güzel ancak dip ses her amfide maalesef ki oluyor. Özellikle Overdrive kanalında. İsterseniz en pahalı, en iyi amfiyi alın. O dip ses yine duyulacak. Ülkemizin elektrik şebekesi maalesef ki iyi değil. O kadar çok kaçak hat vs. var ki, parazitlerle dolu. Noise gate alıp bir nebze önüne geçebiliyorsunuz lakin tondan feragat etmeniz gerekiyor. Topraksız ise zaten pirizleriniz, hiç girişmeyin.

Ibanez zamanında bu amfiyi almıştım Ibanez GRG121DX için. Ben başlangıç seviyesi olarak gayet memnunum. Elimde bu varken bunu tavsiye etmek istedim, yine de araştırıp alabilirsin. Hakikaten demen gibi fiyatlar uçmuş 750 TL'ye almıştım
Aslında sonradan arttırırım kafasıyla bakınıyordum amfi fakat fiyatlar uçuk bu ayarda bir amfi alıp uzun süreli götürebilirim. Teşekkürler öneri için.

Öncelikle yakın zamanda ben de buranın tavsiyesi üzerine Blackstar ID Core 10 V3 modelini aldım. Gayet güzel ancak dip ses her amfide maalesef ki oluyor. Özellikle Overdrive kanalında. İsterseniz en pahalı, en iyi amfiyi alın. O dip ses yine duyulacak. Ülkemizin elektrik şebekesi maalesef ki iyi değil. O kadar çok kaçak hat vs. var ki, parazitlerle dolu. Noise gate alıp bir nebze önüne geçebiliyorsunuz lakin tondan feragat etmeniz gerekiyor. Topraksız ise zaten pirizleriniz, hiç girişmeyin.
Geçici kullanma maksadıyla arıyordum amfi. ID Core V2 - V3 bakındığım modellerdi ama ciddi anlamda geçici bir amfiye bu kadar para vermek istemiyorum. Bazı yan markaların 10-15W civarında amfileri var onlar daha mantıklı bir tercih olur sanırsam. Öneri ve bilgilendirme için teşekkür ederim.

Geçici kullanma maksadıyla arıyordum amfi. ID Core V2 - V3 bakındığım modellerdi ama ciddi anlamda geçici bir amfiye bu kadar para vermek istemiyorum. Bazı yan markaların 10-15W civarında amfileri var onlar daha mantıklı bir tercih olur sanırsam.

3000'den aşağıya adam akıllı amfi bulamazsın, orası bir dursun. Ciddi anlamda geçiciyse Marshall'ın mini amfilerine bakabilirsin. Tek derdim ses almak diyorsan eğer.

3000'den aşağıya adam akıllı amfi bulamazsın, orası bir dursun. Ciddi anlamda geçiciyse Marshall'ın mini amfilerine bakabilirsin. Tek derdim ses almak diyorsan eğer.
Marshall MS serisine ve incelemelerine bakındım fakat ses inanılmaz boğuk geliyor. Mini amfilerde pek kullanışlı gelmiyor açıkçası. Boston GA-10 modeli fena durmuyor ama bahsettiğin gibi o fiyat aralığındaki amfiler ne kadar iyi? Eğer güzel bir seçenek bulamazsam en son çözüm Marshall'ın mini amfilerinden biri olacak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı