AMFL açıkken hangi FPS değerlerine bakılmalı?

AFMF'yi şu an için pek kâle almayın derim. Sadece FPS'yi 2 kat göstermekten başka bir şeye yaramıyor.
İleriki zamanlarda güncellemeyle iyi hale mi gelir, böyle mi kalır sizce eski drivera dönülmeli mi?

İleriki zamanlarda güncellemeyle iyi hale mi gelir, böyle mi kalır sizce eski drivera dönülmeli mi?
bana göre çünkü 23.5.1 optimizeydi biraz.

Bu teknoloji 4 aydır beta olarak yayınlandı. Beta süreci şu an senin denediğin teknolojiden hiçbir farkı yok. Beta sürecinden almışlar tam sürüm diye saldılar piyasaya. Bundan sonraki süreçte illa gelişir ama ben çok kullanılacak bir özellik olacağını düşünmüyorum.

Eğer güncel olan sürümde sorun yaşamıyorsanız eski sürücüye dönmeye gerek yok.

AFMF'yi şu an için pek kâle almayın derim. Sadece FPS'yi 2 kat göstermekten başka bir şeye yaramıyor.

AAA oyunlarda ben daha akıcı buldum 80-90 FPS'lerde açınca hissediliyor ama Online oyunda zaten monitörün deseteklediği hızı çoğunlukla geçiyor üstüne gecikmeye gerek yok.

Biz bunu hangi oyunda kullanacağız ne saçma bir şeymiş. 23.5.1'de daha fazla FPS alıyordum.

Hikayeli ve AA AAA oyunlar için denilebilir Online oyunlar için değil.

10 kişi çalışmıyor diyor, 2 kişi çalışıyor diyor mesela. Artık sen hesap et.

Bunu normal Frame Gen sanıp örnek Ray Tracing açarım 35 FPS ama AFMF açarım 70 FPS dersen ki çoğu insan bunu yapıyor, evet kötü gösterir ama 60-70 FPS de açınca zaten kare sayısı 120'lere vurunca yeterli olan oyunu daha da çok kare arası görüntü ile destekleyecek ama monitörün desteklediği o ince çizgide tutmak en iyisi.

Bunu normal Frame Gen sanıp örnek Ray Tracing açarım 35 FPS ama AFMF açarım 70 FPS dersen ki çoğu insan bunu yapıyor, evet kötü gösterir ama 60-70 FPS de açınca zaten kare sayısı 120'lere vurunca yeterli olan oyunu daha da çok kare arası görüntü ile destekleyecek ama monitörün desteklediği o ince çizgide tutmak en iyisi.

Vallahi hangi FPS'de açarsan aç verdiği FPS hissini yansıtmıyor. FSR 3'ün yanında AFMF basit kalıyor böylece. 7 tane beta sürücüsünü denedim çok az fark var tam sürüm ile.

Eğer bu benim denediğin gibi herkes bu şekilde alıyorsa, bu teknoloji boş bir şey şu an için.

Geri
Yukarı