AMI BIOS gücelleme olmuyor

Beratkocum16

Hectopat
AMI BIOS'umu güncellerken internetten indirdiğim dosyadan 4 tane dosya çıktı ama YouTube'dan baktığıma göre 1 tane dosya çıkması gerekiyormuş neyse bu dosyalardan 2'si bilgilendirme için onları çıkarttım zaten ama bir de exe dosyası çıktı oda USB lazım bir dosyadır diye attım içine tabii önce açıp ne olduğuna baktım ama bir yazılar çıktı değişik İngilizce çeviriden çevirdim anlamlı çümleler çıktı ama ben anlayamadım iki türlü de denedim yani bir exe yi koyarak bir de çıkartarak YouTube'den baktığıma göre USB 3.0 destekli oynayabiliyormuş peki USB 2.0 olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Ya da başka bir sorun olabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

Bu dosyalardan 130 ile biteni eğer aynı dosyayı indirdiysek ROM dosyandır yani asıl lazım olandır senden hepsini USB'ye atmanı ve BIOS'da şayet güncelleme seçeneği varsa gir USB'deki dosyayı oto görecektir zaten dene bakalım var mı BIOS ekranında flash gibi bir seçenek yani güncelleme tuşu F5 gibi yada vs?
Şu video onun için yapılmış izle mutlaka.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bak orada da göreceksin M-Flash diye BIOS'da seçenek varmış oradan güncellemeyi yapıyorsun.

Son düzenleme:
Bu dosyalardan 130 ile biteni eğer aynı dosyayı indirdiysek ROM dosyandır yani asıl lazım olandır senden hepsini USB'ye atmanı ve BIOS'da şayet güncelleme seçeneği varsa gir USB'deki dosyayı oto görecektir zaten dene bakalım var mı BIOS ekranında flash gibi bir seçenek yani güncelleme tuşu F5 gibi yada vs?

Bendeki bios AMI olduğu için m-flash yok

Yukarda demiştim zaten AMI olduğunu

Arkadaşım videoda anlatıldığı gibi yaparsan o video zaten senin anakartında eklenmiş AMI BIOS imiş MSI ve Gigabyte AMI BIOS kullanıyorlar benim de AMI BIOS, M-Flash yoksa da aynı tarzda flash diye seçenek olabilir bakar mısın.

Arkadaşım videoda anlatıldığı gibi yaparsan o video zaten senin anakartında eklenmiş AMI BIOS imiş MSI ve Gigabyte AMI BIOS kullanıyorlar benim de AMI BIOS, M-Flash yoksa da aynı tarzda flash diye seçenek olabilir bakar mısın.

Flash diye bir seçenek yok bios bios 1985-2004 arasından kalma ama ben biliyorum yapmasını teşekkürler.

Geri
Yukarı