AMI BIOS Güncelleme

http://global-download.acer.com/GDFiles/BIOS/BIOS/BIOS_Acer_P01.B0_A_A.zip?acerid=634460356934103280&Step1=DESKTOP&Step2=VERITON&Step3=VERITON M680G&OS=ALL&LC=tr&BC=ACER&SC=EMEA_25

Forumda usb bootable yapma öğren ve uygula. Sonra verdiğim rar içindekileri direk usb belleğin içine çıkart. Biostan usb boot edip 98 ekranına cd DosTool yazıp enter'a bas. Ardından flash1M yazıp enter'a bas.
Hepsi bittikten sonra bios'a girip default yapıp save yaparsın.
hocam benimde bir sorum olacak Anakart modelim eski bu yüzden yeni sürümlerini çıkartmamışlar anakartın sitesine gittim fakat bendeki sürüm ve versiyon zaten en son başka sürüm yok BIOS nasıl güncellerim
Ekran Alıntısı.PNG
yardımcı olur msunuz.

Anakartın sitesine gittim fakat bendeki sürüm ve versiyon zaten en son, başka sürüm yok BIOS nasıl güncellerim?
Anakart üreticin daha çıkartmamış ise son sürüm odur zaten.

Dosyasını buldum indirdim ama nasıl yapılacağını bir türlü bulamıyorum .rom dosyası istiyor setup ama inen dosyaların içinde ROM dosyası yok flasha atıp dosyaları Boot luyorum o da olmuyor. Ve aynen hiçbir forumda bunun çözümü yok maalesef:lanet::lanet:

Acaba nereden dosyaları buldun? Doğru olan dosyaları forum forum dolaştım bir dosya bile bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı