Amiral Gemisi Intel Alchemist Ekran Kartı Teste Girdi

Tasarıma takılmamak gerek. Bir araya getirilme amacı test etmek. MSI Gaming X, ASUS Rog Strix, Gigabyte Vision gibi etiketler altında güzel görüntüler elde edilecektir.
Yani bizler bunun gibi bir şey gördüğümüz için beklentimiz haliyle hep yukarılarda oluyor:

AMD_Radeon_RX_6900XT.jpg

Haksız mıyım?

Yani bizler bunun gibi bir şey gördüğümüz için beklentimiz haliyle hep yukarılarda oluyor:

Eki Görüntüle 1222550

Haksız mıyım?
Doğaldır, tabii. Ama Intel bu işlere yeni giriyor. AMD bile bir miktar 5000 serisi, daha çok 6000 serisiyle GPU pazarında "buradayım" diyebildi. Intel zamanla tasarımı düzeltir. F/P oranı bizler için daha önemli.

Intel yazısı kötü duruyor.

Tanıtım modelleri için şart. AMD ve NVIDIA da kendi isimlerini kullanırlar bu tarz modellerde. Üreticilerin modellerinde olmayacaktır. En fazla kutularında bu şekilde Intel ARC logosu olur AMD Radeon, NVIDIA GeForce gibi.

Zz5WnbkRM7bZ9mGtE7sGZG.jpg

Tasarıma takılmamak gerek. Bir araya getirilme amacı test etmek. MSI Gaming X, ASUS ROG STRIX, Gigabyte Vision gibi etiketler altında güzel görüntüler elde edilecektir.

Aynen öyle. Ama kartın Founders Edition modelide güzel durmalı bence.

Aynen öyle. Ama kartın Founders Edition modelide güzel durmalı bence.
Güzel olsa da Türkiye'de de satışa sunulsa keşke, AMD ve NVIDIA'nın Founders Edition modellerini o kadar zamandır arzulayıp arzulayıp sırf Türkiye'de satılmıyor diye bir türlü edinemedim.

Son derece kıtlık yaşanan GPU pazarına 3. bir marka dahil olmaya çalışıyor ama bizim üst akıllı insanlarımız fanını beğenmiyor.
Benim yorumum tasarımdan ötürü ısınma korkusu. Ama kaç w güç tüketiyor bilmiyorum.

Fiyatlar için gayet iyi bir adım zaten.

Geri
Yukarı