Amiral Gemisi Seviyesinde Telefon Önerisi

Hocam Lg olmayacak bir kere. Büyük ekran seviyorum iOS veya WP Android olabilir. Fiyat önemli değil hak etsin yeter. Daha nası kıstasım olabilir bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Örneğin telefonun köşeleri s4 gibi oval mi, yoksa 90 derece açılı mı olacak; sonra materyal Xperia Z gibi mi, yoksa s4 gibi plastik mi olacak diye gider. Note 3 alın derim ben. Eğer olmaz derseniz de Xperia Z Ultra.

Telefon tavsiyesi zor iştir benim beğendiğimi sen beğenmezsin senin beğendiğini ben beğenmem yani açıkçası bu gönül işidir birazda şans ben telefonu almadan senin gibi çok araştırdım her kez kendine göre bir şey söylüyor .Kendime sordum bu telefonu sen mi kullanacaksın yoksa sana tavsiye edenler mi tabii ki ben kullanacağım o zaman yapılacak tek iş gönlün aklın neye yatıyorsa onu al dedim ve telefonu aldım bir ara pişman gibi oldum nedeni ben telefonu root olmadan kullanmıyorum iki ay root işlemini gerçekleştiremedim nedeni bundan önce samsun telefonlarının 9000-9002 9003 modellerini kullandım onlarda root sıkıntısı çekmedim
bunu root yapamadığımdan telefondan soğumak üzereyken sonunda rootladım gayet sıkıntısız kullanıyorum mod sonyx z C6003 ne demek istediğimi anlatabildim kullanacak olan sensin aklın gönlün neyi seviyorsa onu al zaten bir süre sonra insan sıkılıyor yenisini almak için yeni arayışlara başlıyor yani bu işin sonu yok o yüzden aklına yatanı al gerisine boş ver tele fonu sen kullanacaksın her halde yanlış anlama boynuna asıp hava atmayacaksın atsan da kısa süre sonra onunda devri bitecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xperia Z1 beklenebilir bence çok aciliyet yoksa. Ama arkadaşların dediği gibi kişisel tercihler de çok önemli. Biraz göreceli bir konu.

Kardeşim Google falan bilmem, Recep abi' nin öğrettiği; LG nerede varsa oradan uzak durun!! (Telefon amaçlı)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı