Amiral Gemisi Telefon Önerisi

semiramis

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar herkese. Bana güçlü, pil süresi uzun minmum 7 saat ekran süresi alabileceğim, ince, şık, hiçbir şekilde hafıza problemi yaşamayacağım ve PUBG gibi güçlü grafiklere sahip oyunlarda bile hiç zorlanmayacak Android telefon önerebilir misiniz?
Not: Cihazı Yurt Dışından getirtmeyi planlıyorum. Buyurun atış serbest 😊 iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi akşamlar herkese. Bana güçlü, pil süresi uzun minmum 7 saat ekran süresi alabileceğim, ince, şık, hiçbir şekilde hafıza problemi yaşamayacağım ve PUBG gibi güçlü grafiklere sahip oyunlarda bile hiç zorlanmayacak Android telefon önerebilir misiniz?
Not: Cihazı Yurt Dışından getirtmeyi planlıyorum. Buyurun atış serbest 😊 iyi forumlar.
S10+ 1 TB. Alternatif olarak Xs Max 512 GB olabilir. Tercihinize kalmış. Telefon kişisel bir aygıttır, kişisel istek ve ihtiyaçlarınıza göre bir model almalısınız. Amiral gemisi seviyede istediğiniz tüm özellikleri verebiliyor tüm markalar. Ancak şahsen Huawei Mate 20 Pro'nun tasarımı üzerine tanımam.

Bütçen ne kadar? Ona göre tavsiye yapalım, hangi ülkeden cihazı alacaksın? Mate 20 PRO modelinden başka Android cihaz almayın demekte saçmalıktır, dikkate almayın. Yurt dışından alacağın cihazı pasaport kaydı yapmak içinde ekstra 600-700 TL arasında bir para vermen gerekecek bunu da unutma.

Son düzenleme:
Huawei Mate 20 Pro kullanıyorum uzun süredir ve Android tarafında yüz tanıma özelliğine rakip bir ürün daha çıkmadı. Tavsiye ederim.
Recep bey, şu an huawei kullanıyorum ve hiç memnun değilim malesef. Herhangi bir programdan bildirim almak istediğim zaman, programı korunan uygulamalara alıcam, sonra bildirimleri açıcam, sonra ikon bildirimlerini açıcam falan filan saçma sapan bi yığın işlemden geçiricem de ancak programdan bildirim alabileyim. + kirin işlemciler bilindiği üzere çok fazla pil tüketimine neden oluyor. Kısacası bir daha Huawei'ye kesinlikle bulaşmicam. Hatta herkesi uyarıyorum sakın almayın diye. O yüzden mümkünse Huawei modellerini es geçelim... Öneri için teşekküler...

Beyler bana Huawei demeyin gözünüzü sevim. Açıklamada belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın. Ama Huawei dışında ince şık pil süresi uzun bi amiral gemisi olursa iyi olur. iOS kullanmadım hiç ama deneyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep bey, şu an huawei kullanıyorum ve hiç memnun değilim malesef. Herhangi bir programdan bildirim almak istediğim zaman, programı korunan uygulamalara alıcam, sonra bildirimleri açıcam, sonra ikon bildirimlerini açıcam falan filan saçma sapan bi yığın işlemden geçiricem de ancak programdan bildirim alabileyim. + kirin işlemciler bilindiği üzere çok fazla pil tüketimine neden oluyor. Kısacası bir daha Huawei'ye kesinlikle bulaşmicam. Hatta herkesi uyarıyorum sakın almayın diye. O yüzden mümkünse Huawei modellerini es geçelim... Öneri için teşekküler...

Ben hiçbir ayar yapmadan bütün uygulamalardan bildirim alabiliyorum. Yaşadığınız sorunu anlayamadım. Pil konusunda da Mate 20 Pro ile neredeyse bir günü çıkaramadığım hiç olmadı.

Bu durumda S10+'a bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı