AMOLED Ekran Sorunu

meteL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, az önce telefonumu şarjdan çıkardıktan sonra ekranın tamamının ton olarak yeşile çaldığını gördüm. Kapatıp açtım açılış ekranındaki Samsung yazısında da aynı problem vardı ve telefon çalışırken çok ısınıyor şu an. 1 saat önce böyle bir problem yoktu. Sorun nedir? Telefon Galaxy S8.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, az önce telefonumu şarjdan çıkardıktan sonra ekranın tamamının ton olarak yeşile çaldığını gördüm. Kapatıp açtım açılış ekranındaki Samsung yazısında da aynı problem vardı ve telefon çalışırken çok ısınıyor şu an. 1 saat önce böyle bir problem yoktu. Sorun nedir? Telefon Galaxy s8.

Dostum yanlış bilmiyorsam aynı sorun Samsung'un Apple için ürettiği ekranların bazılarında da var. Çözümü olduğunu sanmıyorum.

Dostum yanlış bilmiyorsam aynı sorun Samsung'un Apple için ürettiği ekranların bazılarında da var. Çözümü olduğunu sanmıyorum.
muhtemelen ekran değişecek ama telefon da çok ısınıyor anlam veremedim. Dün akşam telefonu yıkadım ondan oldu desem sabah da şarja takmıştım problem olmamıştı. Ekrana sanki yeşil bir filtre gelmiş gibi oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı