Among Us ekip aranıyor

XeYn01

Centipat
Yer
Yıllardır Açılmayan Bir Çekmece
Daha fazla  
Merhabalar, son günlerde popüler olan bir oyun olan Among Us'da bir ekip aramaktayım. Oyun için özel Discord sunucuları var fakat sunuculurda video çekmem yasak, ben oyunda kuracağım ekip ile videolar çekip ya da sadece eğlence için oyun oynamak istiyorum, ekip olmak isteyenler için Discord adresim: Batı₦ay #6447 (yaşım 13'ü doldurdum 14'den gün alıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zoruna gitti? Eh şimdi yaşından dolayı dalgada geçersin! Yazık sana.

Biz arada bir geliyoruz, DC var mı bilmiyorum ama. İstersen gelebilirsin, Steam adım lyrax52.

Kardeş 5 günlük üyesin, nereden biliyorsun acaba. Üstelik akıl yaşta değil, baştadır.

Neden böyle yazdınız? Yaşı ne alaka.

Evet benim oda sıcaklığı IQ kardeşlerim. Önceki 2yıllık hesabımın çalınması sonucu bu hesaba geçtim. Arkadaş profiline yaşını 21yazmış ama 13yaşında ben onu eleştirdim mümkünse kesin.

Evet benim oda sıcaklığı IQ kardeşlerim. Önceki 2yıllık hesabımın çalınması sonucu bu hesaba geçtim. Arkadaş profiline yaşını 21yazmış ama 13yaşında ben onu eleştirdim mümkünse kesin.
evet 1999 yaptım çünkü 2007 yi kabül etmedi açıklıyorum bak bunada kötü yorum yapma

İlk başta böyle yazmanız daha iyi olurdu çünkü ilk yazdığınız mesaja tepki vermemiz normal, şimdi mümkünse bir daha mesaj yazmadan önce artık neye benziyorsa kendi IQ'nuzu kullanın da biz de rahat edelim.

Merhabalar, son günlerde popüler olan bir oyun olan Among Us'da bir ekip aramaktayım. Oyun için özel Discord sunucuları var fakat sunuculurda video çekmem yasak, ben oyunda kuracağım ekip ile videolar çekip ya da sadece eğlence için oyun oynamak istiyorum, ekip olmak isteyenler için Discord adresim: Batı₦ay #6447 (yaşım 13'ü doldurdum 14'den gün alıyorum)
agacım güncel midir 14 yaşındayım discordunu verirsen eğer tanışabiliriz

Yeni konular

Geri
Yukarı