Among Us emülatör PC serverları

• Konuyu başlatan B1G
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 712

B1G

Femtopat
Arkadaşlar ben Among Us aldım. Arkadaşım bana emülatörden niye oynamıyorsun dedi, ben de emülatör serverları mobil ile aynı dedim fakat arkadaşım bu konuda hala ısrarcı bir şekilde emülatör yüklediğin zaman PC serverları ile oynuyorsun dedi. Bu doğru mu üstüne bir de iddiaya girdik.

Arkadaşlar ben Among Us aldım. Arkadaşım bana emülatörden niye oynamıyorsun dedi, ben de emülatör serverları mobil ile aynı dedim fakat arkadaşım bu konuda hala ısrarcı bir şekilde emülatör yüklediğin zaman PC serverları ile oynuyorsun dedi. Bu doğru mu üstüne bir de iddiaya girdik.

İddayı kazandın, tebrikler!

Kötü bir haberim iddiayı kaybettin.

Oyunun capraz platform destegi mevcut. O yüzden ikisi de ayni sunucuya baglaniyor. Oyunun garip yanı korsan olarak kullansak bile bir şey indirmeden Update oluyor.

Geri
Yukarı