Among Us oynarken bilgisayardan "White is the imposter" yazıldı

MMahmut

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba, bugün başıma gelen bir şeyi anlatacağım. Among Us oynuyordum, imposterdim ve rengim beyazdı. Ben yazmadım ama chate bir anda ben yazmış gibi white is the imposter diye mesaj geldi. Ne olduğunu anlamadım. Hemen kapattım oyunu. Bundan önce de oyuna girdiğimde nickim değişmişti. Bir link vereceğim, o videoda olan bana da olmuştu. Lütfen yardımcı olabilir misiniz? PC'de keylogger mı var öğrenmek istiyorum. (Bu süre boyunca tüm hesaplarıma giriş yaptım Google, Instagram, Twitter gibi ama hiçbirine bir şey olmadı.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(video linki bu)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle merhaba, bugün başıma gelen bir şeyi anlatacağım. Among Us oynuyordum, imposterdim ve rengim beyazdı. Ben yazmadım ama chate bir anda ben yazmış gibi white is the imposter diye mesaj geldi. Ne olduğunu anlamadım. Hemen kapattım oyunu. Bundan önce de oyuna girdiğimde nickim değişmişti. Bir link vereceğim, o videoda olan bana da olmuştu. Lütfen yardımcı olabilir misiniz? PC'de keylogger mı var öğrenmek istiyorum. (Bu süre boyunca tüm hesaplarıma giriş yaptım Google, Instagram, Twitter gibi ama hiçbirine bir şey olmadı.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(video linki bu)

Bana da mobilde iken adım kendi kendine Red impostor olmuştu diğer el kendi kendine düzeldi.

Artık cidden sıkıldım, arkadaşlar bu oyunun hilesi var ve hileciler bu tarz şeyler yapabiliyor. Sizin veya takım arkadaşlarınızın ağzından yazabiliyorlar. Böyle şeylere şaşırmanıza gerek yok.

Güzide hacker kardeşlerimiz böyle şeyler yapabiliyor.
Merak etme bunu hile kullanan herkes yapıyor.

Korkmana çok gerek yok . APK indirdiysen böyle şeyler normaldir veya emülatör isen (bu ikisini kullanıyorsan sıkıntı etme) eğer android ise yine sıkıntıya çok gerek yok veya korkma çok bişey olmamıştır ancak steamden aldıysan birazcık korkabilirsin . Bunu aynısı benim başıma gelmiştir sildim tekrar yükledim geçti çok korkma sana bişey olmaz
Veya bir zatışane hacker arkadaş yaptı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı