Among Us "Sent 6 pings that remote has not responded to" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Sythexz

Decipat
Daha fazla  
Epic Games üzerinden satın aldım, lobiye girebiliyorum ama tam oyun başlayacakken "Sent 6 pings that remote has not responded to" alıyorum. İnternette de öyle kötü değil, diğer oyunları sıkıntısız oynuyorum ayrıca modemin dibindeyim. Kuzenimin evinde bu hata olmadan oynayabiliyordum ayrıca oradaki internet bu evdeki internetin hızı ile aynı/biraz daha kötü.

VPN olarak WARP indireyim dedim ama 0 B/sn olarak gösteriyor, başka bir indirmede sıkıntı yok. Sizce hangi VPN indireyim?

Epic Games üzerinden satın aldım, lobiye girebiliyorum ama tam oyun başlayacakken "Sent 6 pings that remote has not responded to" alıyorum. İnternette de öyle kötü değil, diğer oyunları sıkıntısız oynuyorum ayrıca modemin dibindeyim. Kuzenimin evinde bu hata olmadan oynayabiliyordum ayrıca oradaki internet bu evdeki internetin hızı ile aynı/biraz daha kötü.

VPN olarak WARP indireyim dedim ama 0 B/sn olarak gösteriyor, başka bir indirmede sıkıntı yok. Sizce hangi VPN indireyim?
Hız değil ping önemli. Sizi pinginiz sıkıntılı. Modeminizi resetlemeyi deneyin.

Modem reset attım, yine aynı hata var. Fast'de 26 Mbps gösteriyor.

Nedenini biliyorum bende de eskiden oluyordu Epic Games'den oyun taşındığımızda modemi değiştirdiğimizde düzelmişti senin sorunun büyük ihtimal budur.

Epic Games üzerinden satın aldım, lobiye girebiliyorum ama tam oyun başlayacakken "sent 6 pings that remote has not responded to" alıyorum. İnternette de öyle kötü değil, diğer oyunları sıkıntısız oynuyorum ayrıca modemin dibindeyim. Kuzenimin evinde bu hata olmadan oynayabiliyordum ayrıca oradaki internet bu evdeki internetin hızı ile aynı/biraz daha kötü.

VPN olarak WARP indireyim dedim ama 0 b/sn olarak gösteriyor, başka bir indirmede sıkıntı yok. Sizce hangi VPN indireyim?

Fiber mi internetiniz.

O zaman fiberden kaynaklı eskiden internetim fiberdi taşındığımızda normal altyapıdan öyle yapmıştık sorun öyle geçmişti.

Nedenini biliyorum bende de eskiden oluyordu Epic Games'den oyun taşındığımızda modemi değiştirdiğimizde düzelmişti senin sorunun büyük ihtimal budur.

Fiber mi internetiniz.

O zaman fiberden kaynaklı eskiden internetim fiberdi taşındığımızda normal altyapıdan öyle yapmıştık sorun öyle geçmişti.
Fiber ama, kuzenlerimde de Fiber var sıkıntı o. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı