Çözüldü Among Us Unity açılıp kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

FinisElectus

Hectopat
Steam'de Among Us oyununun orijinal versiyonuna sahibim. Ancak oyunu açmaya çalıştığımda ekrana Unity penceresi geliyor ve dolup kapanıyor.

1601901223456.png

Unity'nin bu versiyonunu indirip tekrardan kurmayı denedim ancak tekrar olmadı. Ekran kartım HD Graphics 3000 olduğu için AMD ve NVIDIA denetim masasına haliyle erişim sağlayamamaktayım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? BlueStacks'ten indirmeye çalıştım ama 7-8 FPS olduğu için zevk alamadım. Yardım edebilir misiniz? Crack versiyonu indirip denedim ve aynı hata ile tekrardan karşılaştım. Yardımlarınız için teşekkürler. İyi günler dilerim.
Yardım edecek birisi yok mu?

Son düzenleme:
Çözüm
Ben de bir süre önce bu sorunla karşılaştım, her yolu denemiştim fakat bir türlü olmuyordu. Oyunun gücünü vs. değiştirin işleri yalan bence. Ben bunun çözümünü buldum sana da anlatayım (Bu çözüm Unity web tabanlı her oyunda geçerlidir) İlk olarak oyunun kurulu olduğu dosyaya gir ve oradan "Among Us_Data" klasörüne çift tıklayıp aç. İçerisindeki "boot. Config" adlı dosyayı bul ve çift tıklayıp "Not Defteri" ile aç. Ardından açılan defterde en alt satıra in ve şu kodu oraya yapıştır; "Force-D3D11-bltblt-mode=" (Tırnaklar Dahil Değil) Ardından sol üstekki dosya bölümünde "Kaydet" butonuna bas ve not defteri, data klasörünü vs kapat. Ardından oyuna giriş yap sorununun çözülmüş olması lazım çözülmediyse oyunu kaldırıp tekrar kur ve bu anlattıklarımı bir kere daha uygula. Gene işe yaramassa yapacak bir şey yok. Umarım faydası olur.
Ben de bir süre önce bu sorunla karşılaştım, her yolu denemiştim fakat bir türlü olmuyordu. Oyunun gücünü vs. değiştirin işleri yalan bence. Ben bunun çözümünü buldum sana da anlatayım (Bu çözüm Unity web tabanlı her oyunda geçerlidir) İlk olarak oyunun kurulu olduğu dosyaya gir ve oradan "Among Us_Data" klasörüne çift tıklayıp aç. İçerisindeki "boot. Config" adlı dosyayı bul ve çift tıklayıp "Not Defteri" ile aç. Ardından açılan defterde en alt satıra in ve şu kodu oraya yapıştır; "Force-D3D11-bltblt-mode=" (Tırnaklar Dahil Değil) Ardından sol üstekki dosya bölümünde "Kaydet" butonuna bas ve not defteri, data klasörünü vs kapat. Ardından oyuna giriş yap sorununun çözülmüş olması lazım çözülmediyse oyunu kaldırıp tekrar kur ve bu anlattıklarımı bir kere daha uygula. Gene işe yaramassa yapacak bir şey yok. Umarım faydası olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende bir süre önce bu sorunla karşılaştım, her yolu denemiştim fakat bir türlü olmuyordu. Oyunun gücünü vs. değiştirin işleri yalan bence. Ben bunun çözümünü buldum sana da anlatayım (bu çözüm Unity web tabanlı her oyunda geçerlidir) ilk olarak oyunun kurulu olduğu dosyaya gir ve oradan "among US_DATA" klasörüne çift tıklayıp aç. İçerisindeki "Boot. Config" adlı dosyayı bul ve çift tıklayıp "not defteri" ile aç. Ardından açılan defterde en alt satıra in ve şu kodu oraya yapıştır; "Force-D3D11-bltblt-mode=" (tırnaklar dahil değil) ardından sol üstekki dosya bölümünde "kaydet" butonuna bas ve not defteri, data klasörünü vs kapat. Ardından oyuna giriş yap sorununun çözülmüş olması lazım çözülmediyse oyunu kaldırıp tekrar kur ve bu anlattıklarımı bir kere daha uygula. Gene işe yaramassa yapacak bir şey yok. Umarım faydası olur.

Yardımların için teşekkürler ancak o bilgisayarı satmak zorunda kaldım. Yöntem işe yarar mı bilemem. En azından diğer sorun yaşayan arkadaşlara yardımın dokunmuş oldu. İyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı