Among Us "Unity 2020.3.7F1_DD97F2C94397" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

BirKimse

Decapat
Daha fazla  
Ben yaklaşık 2 hafta önce Epic Games Store'dan Among Us adlı oyunu satın aldım. Ama, oyunu yükleyip açtığımda (Among Us - Unity 2020.3.7F1_DD97F2C94397) adlı bir hata alıyorum. Ve hatanın hemen ardından Google açılarak beni bir siteye atıyor ve sitede (geçersiz istemci) yazıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sil, yeniden yükle. Muhtemelen bir dosya tam olarak yüklenmemiş.

İnternette bulduğum bir makale.

Unity hatasının veya çökmesinin bir nedeni, GPU'nuzun hız aşırtması veya MSI Afterburner veya GeForce Experience gibi üçüncü taraf bir araç veya yer paylaşımı kullanmanız olabilir.

Ben yaklaşık 2 hafta önce Epic Games Store'dan Among Us adlı oyunu satın aldım. Ama, oyunu yükleyip açtığımda (Among Us - Unity 2020.3.7F1_DD97F2C94397) adlı bir hata alıyorum. Ve hatanın hemen ardından Google açılarak beni bir siteye atıyor ve sitede (geçersiz istemci) yazıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Aynı sorunu ben de yaşadım, kendi kendine düzeldi.

İşine yarar umarım.
@BizonHasan bulan kişi
Selamlar,
Çözüm: Öncelikle oyunun kurulu olduğu klasöre giriyoruz. Data dosyası içinde boot.config dosyası var, onu not defteri ile açmamız gerekiyor.
Dosyayı not defteri ile açtığımız zaman en alt satıra şunları yazıyoruz:
"force-d3d11-bltblt-mode=" Tırnaktan tırnağa kadar.(Tırnaklar dahil değil.)
Yapıştırdıktan sonra kaydedip oyunu çalıştırabilirsiniz.
Umarım faydası olur sizlere.

Son düzenleme:
Sil, yeniden yükle. Muhtemelen bir dosya tam olarak yüklenmemiş.

İnternette bulduğum bir makale.

Unity hatasının veya çökmesinin bir nedeni, GPU'nuzun hız aşırtması veya MSI Afterburner veya GeForce Experience gibi üçüncü taraf bir araç veya yer paylaşımı kullanmanız olabilir.
Teşekkürler
Oldu

Geri
Yukarı